У Liga:REPORT з’явився планувальник бухгалтерського дня

17.06.2021, 03:52

Відсьогодні сервіс онлайн-звітності Liga:REPORT доповнено новими функціями. Календар-планувальник — це розділ, що допоможе бухгалтеру вдало планувати свій день і не пропустити жодного важливого завдання. Розказуємо про те, які переваги інструмент дає у роботі та як ним користуватися.

Усі звіти -як на долоні

Календар-планувальник має простий принцип роботи і в ньому легко розібратися інтуїтивно. Бухгалтеру потрібно лиш обрати звіти зі списків, а їх крайні терміни завантажаться автоматично.

Усі додані звіти з’являються на екрані планувальника. За необхідності вигляд можна змінювати на формат тижня чи місяця (див. зображення).

Також у календарі-планувальнику є план завдань на день. Він розміщений на правій панелі екрану.

Прямий перехід на заповнення форм

Ще одна зручна функція календаря в Liga:REPORT — можливість напряму перейти до заповнення форми. Бухгалтер не просто бачить дедлайни, а й економить час на пошуку форм. Тож до роботи зі звітністю можна перейти в один клік.

Власні події

Робота бухгалтера полягає не тільки в контролі за звітністю. Це розрахунки з партнерами, співробітниками, а для деяких — функції кадрового обліку.

Саме тому, до планувальника в Liga:REPORT можна додати будь-яке завдання. Потрібно забрати дитину зі школи? Нагадати про виплату заробітних плат? З календарем це не проблема. А ще тут можна створити подію в прив’язці до певного звіту.

Фільтри для пошуку завдань

Календар-планувальник має зручну систему фільтрів. Тож якщо бухгалтер співпрацює з декількома підприємствами, він може побачити їх події окремо. А ще можна обрати звітність до Податкової, ФСС, Статистики чи власні завдання.

Завдяки фільтрам користувачі Liga:REPORT легко знаходять будь-яку подію.

Сповіщення саме тоді, коли потрібно

У планувальнику нагадування про терміни встановлюються за вибором користувача. Так, сповіщення можуть надходити за день/два/три або за тиждень до події. Для особливо важливих завдань бухгалтер може дублювати нагадування на e-mail.

Щоб спробувати календар-планувальник прямо зараз, заходьте до Liga:REPORT.

Це унікальний хмарний сервіс звітності для компаній усіх форм власності. У Liga:REPORT завжди актуальні форми звітів, алгоритми та підказки для заповнення, автоматична перевірка помилок. А щоб отримати усю повноту цифрових інструментів для бухгалтера — замовте комплексне рішення LIGA360: Бухгалтер.

  • Категорії новин
  • Останні новини
  • Будьте в курсі