Корпоративним клієнтам

Впровадження сервісу онлайн-звітності


Система адміністрування ПДВ

 

Контроль ризиків блокування податкових накладних: ​

Ризики блокування ПН та РК за кодом УКТЗЕД/ДКПП:

Тільки у сервісі Liga:REPORT можна проаналізувати чи є ризик блокування вашої ПН або РК. При роботі з блоком ПДВ сервіс автоматично розраховує залишки за тим чи іншим кодом УКТЗЕД/ДКПП та аналізує їх на відповідність вимогам. ​

Таким чином, реєструючи ПН/РК користувач поінформований про можливі ризики блокування ПН та РК за кодом УКТЗЕД/ДКПП.

 

Відсікаючі критерії блокування:

 • щодо ПН/РК, оформлених на неплатника ПДВ;
 • щодо ПН/РК, оформлених за операціями, які не є об’єктом оподаткування ПДВ;
 • щодо ПН/РК, оформлених за операціями, у яких обсяг постачань не перевищує 500000 грн.

 

Спробувати функцію в дії — модуль «Аналіз фінансової діяльності підприємства».

 

 

Консолідація звітності

Робота з податковими накладними

 • Масова перевірка ПН/РК, АН/РК, ТТН на помилки. Сервіс перевірить документи на наявність помилок та/або незаповнених полів та видасть вам перелік документів, де вони виявлені. Посилання на такі документи активні – ви можете окремо зайти у кожен з них, щоб внести свої корективи.

 • Зведена ПН. Формуйте зведену податкову накладну на підставі вхідних ПН в кілька кліків.
 • Звірка з ЄРПН. Ви можете звіряти зареєстровані ПН/РК з ПН/РК в ЄРПН за кількістю та сумою ПДВ. Якщо під час звірки система виявить нестачу витягу на певну дату, система автоматично створить та надішле запит до ЄРПН на отримання Витягу в кілька кліків.
 • Масова відправка ПН/РК зі списку різним користувачам. При масовій відправці користувачами ПН/РК через модуль «Реєстрація ПН/РК» сервіс Liga:REPORT самостійно визначає, виходячи з самого документа, якому саме отримувачу має бути відправлений документ. Користувач декількома кліками може розіслати велику кількість документів різним користувачам.

 

Вторинний реєстр ПДВ

Сформувати  звіт «Податкова декларація з ПДВ» можна через вторинний реєстр звітів ПН/РК.

 

 

Реєстраційний ліміт в СЕА ПДВ

 

При роботі з блоком ПДВ можна швидко перевіряти реєстраційний ліміт ПДВ, що значно підвищує зручність роботи користувача з податковими накладними.

 

Відображення підсумкових сум

Для податкових накладних: суми відображаються за рядками «Сума», «Сума без ПДВ», «ПДВ» на сторінці «Реєстрація ПН/РК». Суми змінюються залежно від обраних критеріїв через механізм фільтрації.

 

Для акцизних накладних налаштовано відображення підсумкових сум звітів за рядками «Обсяг, кг», «Обсяг, л». Суми змінюються залежно від обраних критеріїв через механізм фільтрації.

Консолідація Декларації з ПДВ.

Автоматичне заповнення полів декларації з додатків, автоматичне заповнення полів додатків з накладних і РК, камеральні перевірки.

 

Масова відправка ПН/РК зі списку різним користувачам

При масовій відправці користувачами ПН/РК через модуль «Реєстрація ПН/РК» сервіс Liga:REPORT самостійно визначає, виходячи з самого документа, якому саме отримувачу має бути відправлений документ. Користувач декількома кліками може розіслати велику кількість документів різним користувачам.

 

Перевірка контрагентів

Компаніям, які працюють з великою кількістю контрагентів, завжди мусять зважувати усі ризики і перевіряти благонадійність своїх бізнес-партнерів.

Клієнти нашого сервісу забути про ручне введення даних контрагентів (достатньо ввести лише код ЄДРПОУ, а вся додаткова інформація підтягнеться автоматично).

Окрім того, користувачі можуть перевірити свого партнера під час реєстрації ПН – звіритися чи дійсний код ІПН платника ПДВ, заповнюючи ПН/РК, або обрати усіх контрагентів зі списку, під час відправки документа в ЄРПН.

 

 

 

Інтеграція Liga:REPORT  (API)

Використувуйте наші API та інтегруйте Liga:REPORT з будь-яким сервісом. Це дозволить побудувати свою бізнес-логіку, обмінюватися даними з будь-яким сервісом, який використовує ваша компанія.

ЗАМОВИТИ

 

 

Обмін даними з обліковими системами 1С:Підприємство

Імпорт/експорт податкової накладної з 1С:Підприємство до Liga:REPORT всього за 1 секунду! Автоматизуйте рутинні ручні операції.

Що вміє стиковка з 1С?

Масовий імпорт вихідних ПН і РК (додаток2) з 1С в Liga:REPORT
Масовий імпорт вхідних ПН і РК з Liga:REPORT в 1С.

Які програми підтримує «Масовий обмін ПН/РК»?

 • 1С:Бухгалтерія 8 для України (некеровані форми)
 • 1С:Управління торгівельним підприємством 8 для України (1С:УТП)
 • 1С:Управління виробничим підприємством 8 для України (1С:УПП)

Встановлення зовнішньої обробки для інтеграції з 1С не потребує додаткових витрат на оновлення вашої облікової системи під час змін у регламентованій звітності.  Для завантаження використовуються типові процедури і модулі конфігурації.

Вартість: 600 грн

Підключити послугу

 

 

Розподілення прав доступу співробітників

Щоб бути впевненим, що доступ до інформації зі звітних документів, мають тільки вповноважені співробітники, базовий функціонал сервісу Liga:REPORT має зручну систему розмежування доступу.

 

Щоб створювати матрицю повноважень не потрібно залучати розробників сервісу, або системних адміністраторів. Достатньо лише увійти до сервісу з правами «Адміністратор».

 

Захист інформації

Для захисту персональних даних або конфіденційної інформації, ми пропонуємо нашим клієнтам розглянути кілька варіантів, в основі яких лежить принцип розподілених баз даних (РБД):

 • Розміщення сервісу Liga:REPORT на віддалених безпечних серверах (ЦОД зі ступенем захисту TIER 3).  ​
 • Розміщення в захищеному, сертифікованому ДСТЗІ, центрі зберігання та обробки даних (ЦЗОД) — центральному, чи комерційному. Як додаткова можливість — побудова захищеного VPN каналу до цього ЦЗОД. ​
 • Розміщення конфіденційної інформації клієнта (створених документів або персональних довідників) на серверах клієнта.

Кому буде корисною ця послуга?

 • Державні, комунальні підприємства;
 • Представництва іноземних компаній в Україні;
 • Інші організації, що дотримуються високих стандартів інформаційної безпеки.

 

ЗАМОВИТИ

 

 

Легка система адміністрування сервісу:

 

Базовий функціонал  Liga:REPORT дозволяє подавати звітність в єдиному вікні від будь-якої кількості підприємств. Інтерфейс сервісу дає змогу підключати одночасно або поступово додаткових платників, швидко перемикатися між ними, розмежувати доступ співробітників до інформації.

 

При придбанні однієї ліцензії, платник отримує доступ для 5 користувачів. В разі необхідності, можна додатково замовити будь-яку кількість користувацьких ліцензій.

 

ЗАМОВИТИ

 

Кому буде корисною ця послуга?

 • Компаніям, що мають багато бухгалтерів в штаті, та/або бухгалтерам, які ведуть облік кількох підприємств або ФОПів.
 • Консалтинговим або аудиторським компаніям, що надають послуги бухгалтерського аутсорсингу.

 

 

Електронний документообіг

 

Обмін накладними та РК

 

Всередині мережі користувачів сервісу звітності Liga:REPORT ви можете вільно обмінюватися проектами податкових, акцизних накладних або РК.

 

Якщо ваша організація співпрацює з контрагентами, які використовують альтернативні сервіси, ви можете рекомендувати для них безкоштовний модуль «Liga:REPORT. Обмін накладними та РК».

 

Таким чином, перед реєстрацією ПН/РК в ЄДР, ви зможете надсилати проекти цих документів своїм контрагентам для їх узгодження або контролю.  Повідомлення про надходження документів здійснюються автоматичними нотифікаціями користувача.

 

Ваші контрагенти отримають змогу безкоштовного зберігання, читання, друку або експорту отриманих проектів ПН, АН або додатків 2, до власної облікової системи в форматі XML. ​

 

Користування сервісом безкоштовне. Щоб отримати доступ – заповніть, будь ласка, форму.

Кому буде корисною ця послуга?
Компаніям, що працюють в галузі торгівлі, фармацевтики, дистрибуції, логістики.

Замовити модуль «Обмін накладними та РК»

 

Обмін первинними документами:

Для  користувачів сервісу Liga:REPORT реалізована  можливість використовувати партнерські сервіси електронного документообігу — «Документ.Online». ​Ознайомитися з можливостями ЕДО можна на сторінках наших партнерів. 

 

 

Консолідація звітності філій

Щоб навести лад в обліку всередині великих компаній, що складаються з філій, рекомендуємо звернути увагу на послугу побудови консолідованої звітності для великих підприємств і корпорацій.

Ми використовуємо індивідуальний підхід, тому максимально підлаштовуємо сервіс під організаційну структуру компанії.  Це дозволяє:

 • Спростити і впорядкувати облік усіх операцій всередині компанії;
 • Оперативно отримувати прозорі дані для аналізу; 
 • Побудувати простий автоматизований механізм контролю керуючої організації за роботою філій.
 • Швидко створювати консолідовану звітність, яка складається з даних, отриманих від підзвітних організацій.
 • Впорядкувати процес подання звітності до держорганів.

Кількість підрозділів та/і організацій, які можуть бути підключені до системи — необмежена. ​

 

ЗАМОВИТИ

 

Унікальні сервіси від ЛІГА:ЗАКОН

Користувачі сервісу Liga:REPORT мають єдиний з Платформою LIGA:ZAKON кабінет користувача, тому мають відкритий доступ до її модулів:

 • «Законодавство України» – найповніша база НПА України зі зручним механізмом пошуку та аналізу. 
 • «Правова картина дня» – огляд та аналіз ключових законодавчих подій дня, що мають вплив на ваш бізнес.
 • «Новації» – зручна навігація серед основних нововведень законодавців із щоденним правовим супроводом. 
 • «Календар бухгалтера» та «Календар юриста».
 • «Форми та бланки» – повна добірка шаблонів бухгалтерських форм і бланків, а також алгоритми і приклади заповнення (у тому числі тих, що подаються тільки в паперовому вигляді).    
 

Підтримка корпоративних клієнтів (SLA) ​

Фіксований час реакції на звернення та вирішення питань, консультації експертів згідно обраного рівня кваліфікації. Може включати: щомісячний виїзд команди; інформаційна підтримка користувачів; оновлення функціональності продукту, випуск нових форм документів; ​навчання: первинне ознайомче та постпроектне, додаткові індивідуальні послуги. ​​

ЗАМОВИТИ

 

 

Замовити індивідуальне доопрацювання

Якщо ви не знайшли в переліку вище необхідної вам функції – ми зможемо розробити її спеціально для вас.

 

Етапи співпраці:

 1. Залишити заявку на нашу електронну адресу [email protected], де коротко описати ваші побажання.
 2. Наш менеджер зв’яжеться за вказаними вами контактами та уточнить деталі.
 3. Команда бізнес-аналітиків розгляне вашу потребу та надасть варіанти її реалізації з розрахунком вартості.