Новий реліз Liga:REPORT: Зручніший інтерфейс й оновлення Книги обліку доходів

12.05.2022, 03:11

Травневий реліз Liga:REPORT забезпечить зручнішу роботу з документами, а інтерфейс продукту стане ще зрозумілішим. У цьому огляді знайомимо з оновленнями, які ми реалізували за побажаннями наших користувачів.

Що змінилося?

Книга обліку доходів

Тепер у Книзі обліку доходів можна працювати швидше, адже період документа вводитиметься автоматично. Користувачам не потрібно заповнювати вікно з запитанням про період документу.

Окрім того, для Книги допрацьований інтерфейс. Змінилося оформлення таблиці та кнопок, додана можливість сортування колонок, а при прокручуванні записів “шапка” Книги залишається закріплена.

Головна сторінка

З головної сторінки тепер можна перейти до багатьох корисних бухгалтерських сервісів. Додані посилання на бухгалтерські новини, калькулятори відпусток, штрафів, індексації ЗП.

Шапка продукту

До кошику з видаленими документами користувачі зможуть перейти напряму з шапки продукту. Це спростить пошук видалених робочих файлів.

Також у шапці відображатиметься кількість документів — нові квитанції, надходження та ін.

Фільтри й довідники

Фільтри в усіх розділах тепер упорядковано в єдиний формат (назви, статуси тощо). Це забезпечить зручний пошук документів.

Ряд доопрацювань стосуються роботи з довідниками. Так, при заповненні форм довідники відображатимуться в табличному вигляді, що значно спростить заповнення полів.

В персональних довідниках дати обиратимуться з “випадаючого” календаря. Система автоматично вводитиме коректний формат дати.

Журнал працівників

В Журналі працівників тепер легше знаходити співробітників певної категорії — тих, що перебувають на військовому обліку, що були прийняті на роботу у певну дату та ін.

Усі поля з карточки співробітника відображаються й в загальному журналі, тож користувач може швидко переглянути увесь перелік співробітників й інформацію щодо них.

Що виправили?

В оновленій Liga:REPORT було виправлено такі технічні помилки, які виникали у користувачів:

  • Не створюються ПН/РК, якщо використовуються спецкоди ІПН,
  • При редагуванні підписаного документу візуалізація печаток залишається,
  • У реєстрі ПДВ не відображаються обрані фільтри,
  • У картці підприємства неможливо обрати область,
  • Неможливий друк чи експорт документа.

Спробуйте найзручніше рішення LIGA360 для роботи підприємця. Усе, що потрібно для щоденних завдань: онлайн-звітність до держорганів, модуль з інформацією про воєнний стан, контроль змін законодавства й розʼяснення щодо його застосування. Придбай LIGA360:Підприємець на вигідних умовах.

 

Категорія: Всі новини | Оновлення

  • Категорії новин
  • Останні новини
  • Будьте в курсі