Це означає, що Ви авторизовані як Адміністратор. Необхідно надати адміністратору роль користувача, оскільки адмінстратор має доступ лише до налаштувань. Для того щоб надати користувачу доступ до функціоналу, потрібно:
На вкладці «Основні дані» у полі «Реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП)» необхідно вказати серію та номер паспорта без пробілу. Також серія та номер паспорта заповнюються при створенні користувача-директора у полі «ІПН» у вкладці «Користувачі».
Щоб подати «Повідомлення про надання інформації щодо електронного цифрового підпису» (J(F)1391103, перейдіть до модулю «Запити до ДФС», знайдіть та заповніть однойменне повідомлення.
«Повідомлення про надання інформації щодо електронного цифрового підпису» (J(F)1391103) подається до органів ДФС платником податків у разі:
Зверніть увагу на порядок, в якому необхідно вносити дані у форму та зчитувати ключі:
— Бухгалтер (за наявності);
— Директор (обов’язково);
— Печатка підприємства (за наявності).
У разі, коли юридична особа має оформлені сертифікати на себе як на директора, так і на бухгалтера (тобто бухгалтер і директор — одна і та сама особа) необхідно надіслати заяву на визнання електронних документів в наступному порядку:
— Перша дія — Заповнити та надіслати заяву на бухгалтера (не заповнюючи директора і печатки);
— Друга дія — Заповнити та надіслати заяву на директора і печатку: першим рядком вказати директора (ПІБ повністю, ДРФО, посаду – директор (чи так, як в наказі), тип підпису – «директор»), другим рядком зазначити печатку (ЄДРПОУ, посада – поле не заповнюється, тип підпису – печатка установи). ЕЦП мають бути обов’язково на окремих носіях.
Перелік центрів АЦСК, який дозволяє накладати ЕЦП в Liga:Report:
Увага! Сервіс підтримує апаратні (захищені) носії особистого ключа.
Виникла помилка при розборі чи формуванні даних (пошкоджені дані чи невірний формат).
Необхідна конвертація ключів ЕЦП.
Дивіться інструкцію за посиланням
Необхідно пересвідчитись у тому, що Ви обрали саме той акредитований центр сертифікації ключів, у якому отримували ЕЦП.
Так, така можливість є. Перейдіть, будь ласка, до розділу «Статистична звітність» з головної сторінки сервісу.
Необхідно перейти до відповідного модулю «Податкова звітність» або «Статистична звітність» після чього, обрати період та тип звіту — завантажені звіти будуть збережені в папці відповідного типу звіту і документ буде мати статус «Імпортований».
В архіві зберігаються відправлені документи: звіти, ПН, РК, запити, повідомлення, квитанції.
Це означає, що клієнт не забрав їх за допомогою сервісу Liga:REPORT протягом доби, в такому випадку шлюз УКРІНФОРМ відправляє повідомлення на пошту. Якщо клієнт отримав документи з ДФС на пошту, він може зберегти їх, та, за допомогою функції імпорту, завантажити в Liga:REPORT і вони підтягнуться до потрібних звітів.
Через подання запиту до ДФС:
J(F)1301402 «Запит щодо отримання відомостей з Єдиного реєстру податкових накладних»
Сервіс дозволяє автоматично сформувати запити J(F)1300104 за вказаний користувачем період, на основі раніше відправленого запиту або шаблону. Для цього необхідно натиснути кнопку «Сформувати за період» в документі та обрати необхідний період, підписати запити та відправити до ДФС.
Така ситуація можлива в декількох випадках:
1. Використовуючи сервіс Liga:Report користувач не зайшов до модулю «Отримати вхідні документи та квитанції», та не натиснув кнопку «Отримати». В такому разі необхідно перейти до відповідного модулю і натиснути.
2. Якщо користувач використовує кілька систем для подачі звітів і при цьому вказав один і той же e-mail для отримання квитанцій, то такі квитанції могли бути отримані іншою системою та видалені зі шлюзу. У такому випадку можна рекомендувати передзвонити на гарячу лінію УКРІНФОРМ 454-16-13 та запросити повторно квитанції.
3. Якщо після відправлення звіту пройшло більше доби, і квитанції були забрані жодним із сервісів, шлюз УКРІНФОРМ відправляє їх на пошту. У разі отримання документів з ДФС на пошту, їх потрібно зберегти на комп’ютері, і, за допомогою функції імпорту, завантажити в REPORT, тоді вони підтягнуться до потрібних звітів.
З будь-якої програми у форматі * .xml (+ * .dbf для ЄСВ таблиця 5 і 6), при цьому назва файлу має бути сформована відповідно до вимог НПА — http://ips.ligazakon.net/document/view/RE25020
Така ситуація виникає, якщо вручну змінювати значення в рядках, де є авторозрахунок — поля, які зафарбовані блакитним кольором.
Щоб уникнути цього, потрібно заповнити рядки, потім відключити авторозрахунок кнопкою «Виключити авторозрахунок» і натиснути кнопку «Зберегти».
Можна виділяти декілька документів і відразу їх перевіряти, підписувати та відправляти:
Вхідну кореспонденцію від ДФС — Повідомлення та Квитанцію 1 отримує Покупець.
Увага
У разі використання інших сервісів для подання електронної звітності, ніж Liga:REPORT, для успішного отримання документу РК в Налаштуваннях такого ПЗ має бути обрано метод відправки/отримання РК через «Сервер ГФС».
Завантажені Вами ПН відображаються у модулі «Реєстрація ПН/РК» зі статусом «Імпортований».
Так, ви можете автоматично імпортувати або експортувати ПН/РК з/до Liga:REPORT.
Необхідно лише замовити зовнішню обробку.
9:15 - 18:00 в будні дні
Як заповнити податкову декларацію ФОПу
Як завантажити окремі таблиці ЄСВ у форматі DBF
Як завантажити звіти та квитанції у форматі XML до сервісу Liga:REPORT
Як налаштувати права доступу в сервісі Liga:REPORT
Як приєднатися до договору про визнання електронних документів із ДФС
Як сформувати та подати запит щодо отримання відомостей з ЄРПН
Як завантажити ключі підпису
Податкова декларація платника Єдиного податку – ФОП
Звітність до ФСС України
Якщо Ви не знайшли відповідь на питання, яке Вас турбує - напишіть нам або зателефонуйте за номером 0-800-210-102