Підтримка Liga:REPORT

Питання та відповіді на них

Це  означає, що Ви авторизовані як Адміністратор. Необхідно надати адміністратору роль користувача, оскільки адмінстратор має  доступ лише до налаштувань. Для того щоб надати користувачу доступ до функціоналу, потрібно:

 

 • перейти до модулю «Налаштування»
 • вибрати режим створення/редагування картки платника податків (натиснувши на олівець)
 • в картці платника податків перейти на вкладку «Користувачі»
 • натиснути «Додати», після чого заповнити і зберегти дані користувача

 • Перейдіть у режим редагування картки платника податку (модуль «Налаштування»), оберіть вкладку «Користувачі» і додайте адміністратора до кола користувачів.

 

 • Користувач з правами адміністратора повинен ввести електронну адресу, яка була зазначена при реєстрації та використовується для входу в систему.

На вкладці «Основні дані» у полі «Реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП)» необхідно вказати серію та номер паспорта без пробілу. Також серія та номер паспорта заповнюються при створенні користувача-директора у полі «ІПН» у вкладці «Користувачі».

Для користувачів сервісу REPORT підготовка заяви про приєднання до договору про визнання електронних документів відбувається так (для прикладу скористаємося файлом для юр.осіб – J(F)1392001):

 • переходимо до модулю “Запити до ДФС“
 • знаходимо відповідний файл зі списку – “Заява про приєднання до договору про визнання електронних документів” (J(F)1392001) (далі – Заява); Для зручності радимо користуватися пошуковим вікном

 • відкриваємо Заяву та заповнюємо необхідні реквізити з урахуванням таких особливостей.

Для заповнення реквізитів “до договору про визнання електронних документів” слід скористатися відомостями про такі договори, що розміщені на сайті ДФС, у публічній частині “Електронного кабінету” (за прямим посиланням – https://cabinet.sfs.gov.ua/contract

У лівій частині сторінки “Електронного кабінету” знаходимо розділ “Договір про визнання електронних документів” й обираємо відповідний договір із ДФС за місцем обслуговування (як показано на малюнках нижче);

Зверніть увагу! У полі реквізиту “за адресою субсайту офіційного веб-порталу ДФС” указуємо: https://cabinet.sfs.gov.ua/contract;

 • після заповнення всіх реквізитів Заяви зберігаємо документ, підписуємо та відправляємо.

На цьому, власне, і все. А після отримання Квитанції № 2 щодо прийняття Заяви можна відправляти електронну звітність до ДФС.

Щоб подати «Повідомлення про надання інформації щодо електронного цифрового підпису» (J(F)1391103, перейдіть до модулю «Запити до ДФС», знайдіть та заповніть однойменне повідомлення.

«Повідомлення про надання інформації щодо електронного цифрового підпису» (J(F)1391103) подається до органів ДФС платником податків у разі:

 • якщо уже зареєстровано ключі ЕЦП директора, печатки та потрібно зареєструвати ключі ЕЦП бухгалтера та співробітників;
 • якщо платник податків отримав нові ЕЦП (ключі) раніше закінчення строку дії попередніх;
 • попередні ЕЦП (ключі) підлягають заміні;
 • строк дії ЕЦП (ключів) закінчився;

Зверніть увагу на порядок, в якому необхідно вносити дані у форму та зчитувати ключі:

—    Бухгалтер (за наявності);

—    Директор (обов’язково);

—    Печатка підприємства (за наявності).

 

У разі, коли юридична особа має оформлені сертифікати на себе як на директора, так і на бухгалтера (тобто бухгалтер і директор — одна і та сама особа) необхідно надіслати заяву на визнання електронних документів в наступному порядку:

—       Перша дія — Заповнити та надіслати заяву на бухгалтера (не заповнюючи директора і печатки);

—       Друга дія — Заповнити та надіслати заяву на директора і печатку: першим рядком вказати директора (ПІБ повністю, ДРФО, посаду – директор (чи так, як в наказі), тип підпису – «директор»), другим рядком зазначити печатку (ЄДРПОУ, посада – поле не заповнюється, тип підпису – печатка установи). ЕЦП мають бути обов’язково на окремих носіях.

 

Перелік центрів АЦСК, який дозволяє накладати ЕЦП в Liga:Report:

 

 • Акредитований центр сертифікації ключів ІДД ДФС
 • АЦСК ТОВ «Центр сертифікації ключів «Україна»
 • АЦСК органів юстиції України
 • ЦСК Укрзалізниці
 • АЦСК «MASTERKEY»
 • АЦСК ТОВ «КС»
 • АЦСК ДП «УСС»
 • АЦСК Публічного акціонерного товариства «УкрСиббанк»
 • АЦСК ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»
 • Акредитований центр сертифікації ключів Збройних Сил
 • АЦСК Державної прикордонної служби України
 • АЦСК ринку електричної енергії
 • АЦСК МВС України
 • АЦСК Національного банку України
 • АЦСК Державної казначейської служби України
 • Акредитований центр сертифікації ключів ПАТ НДУ
 • Акредитований центр сертифікації ключів АТ «Ощадбанк»
 • АЦСК ‘eSign’ ТОВ ‘Алтерсайн’
 • ДП ‘Український інститут інтелектуальної власності’

Увага! Сервіс підтримує апаратні (захищені) носії особистого ключа.

Виникла помилка при розборі чи формуванні даних (пошкоджені дані чи невірний формат).

Необхідна конвертація ключів ЕЦП.

 

Дивіться інструкцію за посиланням

Необхідно пересвідчитись у тому, що Ви обрали  саме той акредитований центр сертифікації ключів,  у якому отримували ЕЦП.

Так, така можливість є. Перейдіть, будь ласка, до розділу «Статистична звітність» з головної сторінки сервісу.

Необхідно перейти до відповідного модулю «Податкова звітність» або  «Статистична звітність»  після чього, обрати період та тип звіту  — завантажені звіти будуть збережені в папці відповідного типу звіту і документ буде мати статус «Імпортований».

В архіві зберігаються відправлені документи: звіти, ПН, РК, запити, повідомлення, квитанції.

Це означає, що клієнт не забрав їх за допомогою сервісу Liga:REPORT протягом доби, в такому випадку шлюз УКРІНФОРМ відправляє повідомлення на пошту. Якщо клієнт отримав документи з ДФС на пошту, він може зберегти їх, та, за допомогою функції імпорту, завантажити в Liga:REPORT і вони підтягнуться до потрібних звітів.

Через подання запиту до ДФС:

 1. Для акцизних накладних — код форми J(F)1303001 «Запит щодо отримання відомостей з Єдиного реєстру акцизних накладних».
 2. Для податкових накладних та розрахунків коригувань — код форми J(F)1300104 «Запит щодо отримання відомостей з Єдиного реєстру податкових накладних»,

J(F)1301402 «Запит щодо отримання відомостей з Єдиного реєстру податкових накладних»

Сервіс дозволяє автоматично сформувати запити  J(F)1300104 за вказаний користувачем період, на основі раніше відправленого запиту або шаблону. Для цього необхідно натиснути кнопку «Сформувати за період» в документі та обрати необхідний період, підписати запити та відправити до ДФС.

 

Така ситуація можлива в декількох випадках:

 
1. Використовуючи сервіс Liga:Report користувач не зайшов до модулю «Отримати вхідні документи та квитанції», та не натиснув кнопку «Отримати». В такому разі необхідно перейти до відповідного модулю і натиснути.

2. Якщо користувач використовує кілька систем для подачі звітів і при цьому вказав один і той же e-mail для отримання квитанцій, то такі квитанції могли бути отримані іншою системою та видалені зі шлюзу. У такому випадку можна рекомендувати передзвонити на гарячу лінію УКРІНФОРМ 454-16-13 та запросити повторно квитанції.

3. Якщо після відправлення звіту пройшло більше доби, і квитанції були забрані жодним із сервісів, шлюз УКРІНФОРМ відправляє їх на пошту. У разі отримання документів з ДФС на пошту, їх потрібно зберегти на комп’ютері, і, за допомогою функції імпорту, завантажити в REPORT, тоді вони підтягнуться до потрібних звітів.

З будь-якої програми у форматі * .xml (+ * .dbf для ЄСВ таблиця 5 і 6), при цьому назва файлу має бути сформована відповідно до вимог НПА — http://ips.ligazakon.net/document/view/RE25020

Така ситуація виникає, якщо вручну змінювати значення в рядках, де є авторозрахунок — поля, які зафарбовані блакитним кольором.

Щоб уникнути цього, потрібно заповнити рядки, потім відключити авторозрахунок кнопкою «Виключити авторозрахунок» і натиснути кнопку «Зберегти».

Можна виділяти декілька документів і відразу їх перевіряти, підписувати та відправляти:

Вхідну кореспонденцію від ДФС — Повідомлення та Квитанцію 1 отримує Покупець.

Увага

У разі використання інших сервісів для подання електронної звітності, ніж Liga:REPORT, для успішного отримання документу РК в Налаштуваннях такого ПЗ має бути обрано метод відправки/отримання РК через «Сервер ГФС».

Завантажені Вами ПН відображаються у модулі   «Реєстрація ПН/РК» зі статусом «Імпортований».

Так, ви можете автоматично імпортувати або експортувати ПН/РК з/до Liga:REPORT.

Необхідно лише замовити зовнішню обробку.

Підтримка користувачів:
0-800-210-103
Час роботи:

9:15 - 18:00 в будні дні


Відеоінструкції

Як заповнити податкову декларацію ФОПу

Як завантажити окремі таблиці ЄСВ у форматі DBF

Як завантажити звіти та квитанції у форматі XML до сервісу Liga:REPORT

Як налаштувати права доступу в сервісі Liga:REPORT

Як приєднатися до договору про визнання електронних документів із ДФС

Як сформувати та подати запит щодо отримання відомостей з ЄРПН

Як завантажити ключі підпису

Податкова декларація платника Єдиного податку – ФОП

Звітність до ФСС України

Залишилися запитання ?

Якщо Ви не знайшли відповідь на питання, яке Вас турбує - напишіть нам або зателефонуйте за номером 0-800-210-102