ЛІЦЕНЗІЯ

НА ВИКОРИСТАННЯ НА ТЕСТОВІЙ ОСНОВІ КОМП’ЮТЕРНОЇ ПРОГРАМИ REPORT

 

ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ:

Комп’ютерна програма – набір інструкцій у вигляді слів, цифр, кодів, схем, символів або в будь-якому іншому вигляді, придатні для зчитування комп'ютером, які приводять її в дію для досягнення певної мети або результату.

ЛІЦЕНЗІАР - Товариство з обмеженою відповідальністю «ЛІГА ЗАКОН».

ЛІЦЕНЗІАТ/АБОНЕНТ – будь - яка фізична особа, юридична особа, яка використовує електронний цифровий підпис та акцептувала Договір публічної оферти про видачу АБОНЕНТУ на тестовій основі невиключної ліцензії на право використання комп’ютерної програми REPORT та прийняла умови ліцензійного використання зазначеної комп’ютерної програми.

Апаратно-програмні вимоги – це вимоги, які висуваються до середовища функціонування та технічних засобів, необхідних для належного функціонування комп’ютерної програми у ЛІЦЕНЗІАТА. Апаратно-програмні вимоги викладені за посиланням: //support1.ligazakon.ua/technical_requirements/pc-tex-ua.

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Цією Ліцензією засвідчується право ЛІЦЕНЗІАТА на використання комп’ютерної програми REPORT як спеціалізованого програмного комплексу.

1.2. Комп’ютерна програма REPORT є неподільним продуктом, складові частини якого не можна розділяти для окремого використання, і ліцензуються як об’єкт авторського права, майнові авторські права на який належать ЛІЦЕНЗІАРУ.

1.3. ЛІЦЕНЗІАТ за цією Ліцензією отримує право використовувати комп’ютерну програму (онлайн-сервіс) REPORT для електронного документообігу з контролюючими органами, зокрема з органами Державної фіскальної служби України.

 

2. ОБСЯГ ПРАВ НА ВИКОРИСТАННЯ КОМП’ЮТЕРНОЇ ПРОГРАМИ REPORT

2.1. Право ЛІЦЕНЗІАТА на використання комп’ютерної програми REPORT, яке він отримує відповідно до умов цієї Ліцензії, має характер невиключного авторського майнового права, яке передбачає, що, впродовж усього строку (терміну) дії ліцензії, ЛІЦЕНЗІАР зберігає можливість самостійного використання комп’ютерної програми REPORT будь-яким способом, а також – право дозволяти або забороняти іншим особам використання комп’ютерної програми REPORT будь-якими способами, які входять до числа правомочностей суб’єкта авторських майнових прав відповідно до статті 15 Закону України «Про авторське право і суміжні права».

2.2. ЛІЦЕНЗІАР зобов’язується:

2.2.1. надати логін для санкціонованого доступу до комп’ютерної програми REPORT;

2.2.2. своєчасно постачати оновлення до комп’ютерної програми REPORT.

2.3. ЛІЦЕНЗІАТ зобов’язується:

2.3.1. не перешкоджати виконанню зобов’язань ЛІЦЕНЗІАРА;

2.3.2. дотримуватись технічних та апаратно-програмних вимог щодо використання комп’ютерної програми.

2.4. При використанні комп’ютерної програми REPORT ЛІЦЕНЗІАТ набуває права:

2.4.1. налаштувати доступ до комп’ютерної програми REPORT та використовувати її.

2.4.2. Здійснювати за її допомогою електронний документообіг з контролюючими органами, зокрема з органами Державної фіскальної служби України.

2.5. При використанні комп’ютерної програми REPORT ЛІЦЕНЗІАТУ забороняється:

2.5.1. вдаватися до декомпіляції або дизасемблювання програмної частини комп’ютерної програми REPORT;

2.5.2. самостійно модифікувати комп’ютерну програму.

 

3. ЧИННІСТЬ ЛІЦЕНЗІЇ ТА ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

3.1. Строк (термін) дії Ліцензії на використання комп’ютерної програми REPORT визначається з моменту активації комп’ютерної програми REPORT і діє до моменту відзиву цієї Ліцензії ЛІЦЕНЗІАРОМ (закінчення терміну тестового використання).

 

 

 

 

З НАМИ НАДІЙНО!

 

© Інформаційне агентство "ЛІГА:ЗАКОН" 2010. © ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2007. © ТОВ "Інформаційно-аналітичний центр "ЛІГА", 1991. Всі права на матеріали, розміщені на сторінці, охороняються законодавством України. Повне або частковое передрукування матеріалів, розміщених на цій сторінці, можливо тільки з письмового дозволу ТОВ «ЛІГА:ЗАКОН», при цьому гіперпосилання (hyperlink) на цю сторінку є обов'язковим. Для ілюстрування матеріалів і створення рекламних макетів використовуються фотозображення і ілюстрації Getty Images

Правила тестування

Договір оферти

Ліцензія