Оновлення сервісу Liga:REPORT. Версія 4.6

04.07.2018, 12:49

В оновленій Версії 4.6 онлайн-сервісу звітності Liga:REPORT ми реалізували функції, на які ви давно очікували, а також додали декілька опцій, що приємно вас здивують. Зустрічайте ключові оновлення сервісу Liga:REPORT.

 

 Нова функціональність

 1. Консолідація звітності з ЄСВ

Автоматичне заповнення першої і другої таблиці з шостої, третьої таблиці з дев’ятої. Заповнення чек-боксів. На даний час консолідація звітності з ЄСВ у сервісі Liga:REPORT у повній мірі відповідає вимогам користувачів. Наступний крок – зробити найбільш зручне та просте заповнення звіту з ЄСВ на ринку.

2. Уточнюючі звіти з додатками

Розширено функціонал подання уточнюючих звітів. Тепер користувачі можуть подавати уточнюючі звіти як з додатками, так і без додатків.

3. Газета +

Юридичні особи – користувачі онлайн-сервісу, які придбали повні (не Смарт) пакети, отримують доступ до спеціального видання Інтерактивна Бухгалтерія «Газета +». Перехід можна здійснити з головної сторінки сервісу Liga:REPORT.

4. Режим завантаження великого обсягу даних додатками до документів

Можливість експорту великих обсягів додатків до звітів у PDF-форматі (Додаток J/F1360102 «Документ довільного формату»):

a) J/F1312603 «ПОВІДОМЛЕННЯ про подання пояснень та копій документів щодо податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрацію яких зупинено».
b) J/F1312302 «Таблиця даних платника податку».
c) J/F1313201 «СКАРГА на рішення комісії контролюючого органу про відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних»

5. Звіти в Соцстрах

В онлайн-сервісі Liga:REPORT  з’явилася можливість працювати з новим видом звітності – звітністю до Фонду соціального страхування України. Користувач може заповнити і роздруковувати 4 основних звіти. Протягом липня-серпня до сервісу будуть додані усі інші менш поширені форми в ФССУ.

6. Розподілені бази даних

В рамках релізу проведена масштабна перебудова архітектури баз даних. Користувачі Liga:REPORT отримують можливість організувати зберігання інформації, пов’язаної з їхньою господарською діяльністю (документів, довідників) на власних потужностях.

 

 

Покращення/доопрацювання:

7. Редизайн:

  • зроблений редизайн модулів «Реєстрація ПН/РК», «Реєстрація АН/РК», а також кількох інших.
  • значно поліпшений дизайн сторінок форм
  • поліпшений дизайн головної сторінки

8Модернізація довідника «Номенклатура»

Зроблено більш зручна процедура заведення одиниць номенклатури в Довідник.

9. Поліпшено форми Податкової накладної та 1-ДФ. 

З питань придбання сервісу телефонуйте за номером: +38 044 392 32 02.

Працювати в Liga:REPORT легко!

З повагою,

Команда Liga:REPORT

  • Категорії новин
  • Останні новини
  • Будьте в курсі