Як сервіс звітності Liga:REPORT може змінити щоденну роботу бухгалтера

01.02.2019, 11:44

Постійні зміни законодавства, посилення вимог щодо безпеки даних, високе навантаження на роботі та особиста відповідальність за кожну цифру – це реалії, з якими щодня стикаються бухгалтери. В таких умовах вимоги до сервісу звітності не обмежуються лише можливістю готувати та подавати звіти.

Головна вимога часу – це комплексна підтримка бухгалтерів на всіх етапах роботи. В сервісі звітності Liga:REPORT є ціла низка можливостей, що істотно полегшують роботу, особливо в «гарячий» період підготовки та подання річних звітів.

 Професійний розвиток бухгалтера та підтримка

В сервісі Liga:REPORT підтримка бухгалтерів виведена на якісно новий рівень.  Це і технічна, і експертна підтримка, що надається усіма можливими каналами.

 • Календар бухгалтера нагадає через сповіщення про терміни подання звітів
 • Прямо з сервісу є доступ до регулярних вебінарів з найбільш актуальних питань підготовки та подання звітності.
 • Для юридичних осіб – доступ до аналітичних матеріалів та статей.
 • Професійні фахівці проконсультують онлайн, у чаті та в телефонному режимі, а окремі пакети навіть передбачають виїзд фахівця на місце.
 • Кожен звіт містить посилання на алгоритми заповнення, НПА, ситуації для бухгалтера.

Отже, користуючись сервісом Liga:REPORT бухгалтер ніколи не залишається наодинці зі своїми питаннями, що особливо важливо в нестабільному законодавчому полі та жорстких термінах подання звітності. Окрім того, така комплексна підтримка дає чудові можливості для професійного зростання.

Автозаповнення, консолідація та інші інструменти для зменшення ручної роботи бухгалтера

Розробники Liga:REPORT постійно працюють над зменшенням кількості рутинної роботи клієнтів сервісу. Все починається з картки платника, дані з якої автоматично підтягуються до звітів, що дає можливість не заповнювати одну і ту ж інформацію. Ось ще деякі приклади з останніх оновлень сервісу:

 • Консолідація звітності з ЄСВ. Автоматичне заповнення першої і другої таблиці з шостої, третьої таблиці з дев’ятої. Заповнення чек-боксів.
 • Консолідація даних за кількома звітами ЄСВ.  Можливість консолідувати звіти ЄСВ за формою J(F), створені у вигляді окремих звітів за один звітний період у межах одного підприємства, в один консолідований звіт з ЄСВ.
 • Консолідація фінзвітності. При створенні звітів S01100 і S01110 користувач має можливість автоматично заповнити частину полів на підставі цих звітів за попередній період.
 • Консолідація звітності по ПДВ. Консолідація звітів ПДВ, створених у вигляді окремих звітів за один звітний період в межах одного підприємства, в один консолідований звіт з ПДВ.
 • Консолідація акцизної декларації. Автоматичне заповнення акцизної декларації для організацій, що займаються роздрібною торгівлею підакцизними товарами.
 • Довідники користувача «Контрагенти», «Номенклатура», «Працівники».

 

Важливим елементом підготовки та подання звітності для корпоративного сегмента є комплексний модуль «Філіальна мережа», доступний клієнтам Liga:REPORT без жодної доплати. Модуль дозволяє великим підприємствам з відокремленими структурними підрозділами (філіями) обмінюватися звітами для їх узгодження і консолідації в загальні звіти на рівні головного підприємства групи.

Доступ онлайн для зручності та безпечної роботи

Онлайн сервіс або, як його називають, «хмарний сервіс» – це насамперед безпека. Немає потреби щоразу в ручному режимі оновлювати сервіс, витрачаючи дорогоцінний час та сподіваючись, що все працюватиме.  В онлайн-сервісі усі форми завжди актуальні, усі оновлення вже встановлені автоматично, а дані зберігаються на захищених серверах компанії.

В Liga:REPORT безпечне передавання даних користувачів забезпечує SSL-сертифікат, сервіс-провайдер ЛІГА:ЗАКОН забезпечує актуальність даних і високий рівень захисту.

Не менш важливим є і особистий комфорт бухгалтера під час роботи зі звітністю. Онлайн-сервіс можна запустити з будь-якого комп’ютеру з підключенням до Інтернету – на роботі, вдома чи навіть у відрядженні. Можливість надати доступ до кабінету платника одразу кільком людям, причому з різними правами, робить цю опцію ще більш зручною.

Індивідуальний комплексний підхід для великих клієнтів

Нещодавно НЕК «Укренего» розпочала масштабний проект  з переходу усіх своїх підрозділів на онлайн-сервіс звітності Liga:REPORT для підвищення ефективності процесів створення, подання і обробки звітності та для того, щоб відповідати усім вимогам кібербезпеки.

Зважаючи на велику кількість контрагентів компанії «Укренерго»,   Liga:REPORT забезпечив можливість для усіх партнерів компанії використовувати безкоштовну версію сервісу та користуватися додатковими функціями, пов’язаними з формуванням, поданням і обміном ПН/РК.

Ще одна унікальна послуга від Liga:REPORT для великих клієнтів з особливими вимогами щодо безпеки – можливість організувати зберігання даних на серверах клієнта.


Важливо, що сервіс працює з усіма ключами, включно з апаратними ключами на таких носіях як «Кристал», «Алмаз» тощо, що особливо важливо для держпідприємств і бюджетних установ, що користуються сервісом.


Повний спектр можливостей для платників ПДВ

Звірка з ЄРПН, перевірка контрагентів, консолідація Декларації з ПДВ, масова перевірка на наявність помилок – такий функціонал сьогодні є необхідною складовою для якісної та швидкої роботи платників ПДВ. Але в сервісі Liga:REPORT є справді унікальна функція, що вже зберегла нервові клітини не одному бухгалтеру. Сервіс інформує користувачів, які здійснюють реєстрацію ПН/РК, про можливі ризики блокування ПН та РК за кодом УКТЗЕД/ДКПП.

Ще одна важлива перевага – архів ПН/РК формується за декілька хвилин. Після цього вам надходить пуш-повідомлення у сервісі та лист на пошту з активним посиланням для скачування архіву.

Більше про переваги сервісу для платників ПДВ можна прочитати тут: http://bit.ly/2WznzlN

Завжди варто розглянути альтернативу, яка може зробити роботу легшою, а життя кращим. Адже якщо робити все по-старому, марно очікувати, що результат буде іншим.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Саме зараз діє найвигідніша ціна року на онлайн-сервіс звітності Liga:REPORT для юридичних осіб. Для легкої річної звітності!

 • Категорії новин
 • Останні новини
 • Будьте в курсі