Оновлення Liga:REPORT: ще зручніша об’єднана звітність й податковий облік

06.07.2021, 11:51

У сервісі звітності Liga:REPORT вийшов пакет оновлень. Вони допоможуть користувачам швидше заповнювати податкові накладні, нову об’єднану звітність, а також зручніше замовляти послуги нерезидентів. Знайомимо з новинками системи в цьому огляді. 

Більше інформації в карті платника — менше рядків для заповнення у звітах 

Тепер у Liga:REPORT непотрібно щоразу проставляти ідентифікаційні дані для податкової звітності. Користувач зберігає код ЄДРПОУ та ІПН фізичної особи в карті платника —  й інформація автоматично заповнюється для всіх звітів. 

Для того, щоб налаштувати функцію, скористайтеся новим полем “Ознака джерела податкового номера” в карті платника податків.  

Робота з кодами адміністративно-територіальних одиниць 

У зв’язку зі змінами адміністративно-територіального устрою в Україні, відповідні оновлення запроваджуються й для звітності. Мова йде про перехід з кодів КОАТУУ на КАТОТТГ. 

Система Liga:REPORT дозволяє зручно перейти з одного кодифікатора на інший, та не витрачати час на з’ясування, як указати вашу територіальну одиницю.  

Так, при заповненні форми 1ДФ, користувачі бачать на як був змінений їх територіальний код, й відповідно заповнюють документ. А за необхідності можна зберегти код КАТОТТГ в картці платника, щоб поле автоматично заповнювалось в кожному звіті.  

Зручні функції для підготовки нової об’єднаної звітності 

Основна зміна в бухгалтерському обліку цьогоріч — запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ. Liga:REPORT значно економить час при роботі з новими формами. Цього разу до системи додали функції, що дозволяють: 

  • Вказати номер податкового розрахунку в основному звіті, а він автоматично продублюється в усі додатки 4ДФ; 
  • Податкові розрахунки з розбивкою за місяцями автоматично переносяться з додатків до головної форми. 

Таким чином, користувачу не потрібно декілька разів заповнювати ті самі дані. 

Угоди з нерезидентами 

В Liga:REPORT стало зручніше працювати з податковими накладними, що подаються від імені нерезидента. Така ситуація виникає при замовленні послуг іноземних компаній. Українська компанія-замовник формує накладну від імені нерезидента. Тобто за змістом це вхідний документ до української компанії, хоча вона сама його формує і надсилає.  

Відтепер у Liga:REPORT накладні від нерезидентів можна в один клік перевести у вхідні після реєстрації. Користувачам буде зручніше заповнювати декларації й реєструвати податки від замовлення послуг.  

ПДВ 14% для сільськогосподарської продукції 

Нещодавно для окремих видів сільськогосподарської продукції був встановлений податок на рівні 14%. Тепер цю ставку податку додано до реєстрів обліку ПДВ в Liga:REPORT. 

 Подання статистичної звітності без печатки 

Ще одне оновлення у Liga:REPORT — можливість подавати статистичні звіти лише з ключем Співробітника, без печатки. Для цього в переліку ключів створено окреме поле для статистичної звітності. Це полегшить користувачам погодження й подання відповідних типів звітів.  

Liga:REPORT  — це інноваційний онлайн-сервіс звітності для бухгалтерів і підприємців. Щоб оцінити можливості системи й свіжі оновлення, замовте безкоштовний тест.  

Категорія: Всі новини | Оновлення

  • Категорії новин
  • Останні новини
  • Будьте в курсі