Оновлення Liga:REPORT. Що змінилося в версії 4.1?

02.01.2018, 12:51

Шановні партнери!

 

Інформуємо вас про вихід версії 4.1 онлайн-сервісу звітності Liga:REPORT.

Нижче огляд ключових оновлень нової версії.

1. Реалізована можливість формування n-запитів J/F1300104 «Запит щодо отримання відомостей з Єдиного реєстру податкових накладних» за період на прикладі створеного шаблону або відправленого документа.

2. Випущено новий модуль «Обмін документами», що забезпечує можливість обміну документами в електронному вигляді між користувачами сервісу Liga:REPORT.

3. На сторінках «Реєстрація ПН / РК», «Реєстрація АН / РК», «Реєстрація ТТН» реалізована можливість додавання коментарів до документів, так само доповнити документ коментарями можна і на сторінці самого документа.

 

Поліпшення / доопрацювання:

 

1. На сторінках «Реєстрація ПН/РК», «Реєстрація АН / РК», «Реєстрація ТТН» підключена нова функціональність «Користувацькі налаштування відображення таблиць» з можливістю:

• приховування і відображення колонок;

• зміни порядку колонок;

• налаштування кількості відображуваних рядків на сторінці;

• повернення до попередніх установок;

• посторінкового переходу по сторінках.

2. Доопрацьовано сервіс імпорту xml-файлів з облікової системи «MASTER: Бухгалтерія».

3. Відновлено і доопрацьовано сервіс, що забезпечує можливість формування Декларації з ПДВ (таблиця 1, таблиця 5) на основі вторинного реєстру ПН.

4. У користувачів з правами адміністратора з’явилася можливість встановити права доступу до нового модуля «Обмін документами».

Наші фахівці постійно працюють над удосконаленням сервісу REPORT від ЛІГА:ЗАКОН, зважаючи на потреби сучасного бізнесу. Головна наша мета — ефективний та надійний інноваційний сервіс, зручний для використання — як представниками великого бізнесу, так і невеликими підприємцями. Це сервіс, який надає своїм користувачам упевненість у правильному поданні звітності та комплексну підтримку на всіх етапах підготовки звітів.

  • Категорії новин
  • Останні новини
  • Будьте в курсі