Оновлення сервісу Liga:REPORT. Версія 4.5 – Консолідуємо. Перевіряємо. Звітуємо.

01.06.2018, 11:03

Новий місяць – новий функціонал. Вашій увазі пропонуємо огляд ключових оновлень, що відбулися в онлайн-сервісі звітності Liga:REPORT.

Ще зручніша система адміністрування ПДВ.

 

Ми додали такі функції:

  1. Масова перевірка ПН/РК, АН/РК, ТТН на наявність помилок.

Зайдіть у розділ Реєстрація ПН/РК або Реєстрація АН/РК, оберіть податкові накладні, що потребують перевірки, та натисніть на кнопку Перевірити.

Система перевірить документи на наявність помилок та/або незаповнених полів та видасть вам перелік документів, де вони виявлені. Посилання на такі документи активні – ви можете окремо зайти у кожен з них, щоб внести свої корективи.

 1. Створення РК з ПН.
 2. Створення РК з АН.
 3. Консолідація Декларації з ПДВ. Автоматичне заповнення полів декларації з додатків, автоматичне заповнення полів додатків з накладних і РК, камеральні перевірки.

 

Тож відтепер для платників ПДВ у сервісі Liga:REPORT є усе необхідне, і навіть ще більше.

А саме: запити СЕА ПДВ; звірка з ЄРПН; зведена ПН; масова відправка ПН/РК; імпорт та експорт з облікових систем; автозаповнення форм; перевірка змін реквізитів контрагентів з ЄДР; обмін ПН/РК з контрагентами; алгоритми заповнення звітності.

Нагадуємо, що зручна система адміністрування ПДВ у сервісі Liga:REPORT доступна усім юрособам-платникам ПДВ чи ФОПам без жодних доплат.

_____________________________________________________________

!!! Дізнайтеся більше вже 8 червня об 11-00 на вебінарі

«Знайомтеся, Liga:REPORT».

_____________________________________________________________

Інші оновлення:

 1. Консолідація фінзвітності. При створенні звітів S01100 і S01110 користувач має можливість автоматично заповнити частину полів на підставі цих звітів за попередній період.
 2. Уточнюючі звіти за попередній період (звіти без додатка), якщо ці звіти складаються з однієї форми.
 3. Кошик для видалених документів.

 

Покращення / доопрацювання:

 1. Нещодавно створені звіти відображаються на початку списку для зручності користувачів.
 2. Форма 1-ДФ заповнюється автоматично на основі даних з довідника «Співробітники».

__________

Ми будуємо надійний сервіс, зручний для використання як представниками великого бізнесу, так і невеликими підприємствами та приватними підприємцями. 

Для цього наша команда проводить масштабну роботу, вдосконалює сервіс та додає новий функціонал постійно та непомітно для вас. Ми самостійно оновлюємо Liga:REPORT, щоб ви завжди працювали з актуальною версією та не витрачали свій час.

___________

Почніть роботу в Liga:REPORT вже сьогодні. Замовляйте доступ до повнофункціонального сервісу тут і зараз. А 14 унікальних додаткових опцій допоможуть вам швидко опанувати продукт.

Приєднуйтеся! Легкозвітність – це закон!

 • Категорії новин
 • Останні новини
 • Будьте в курсі