Скринька щастя від  Liga:REPORT — найкращий подарунок з легендою

15.03.2019, 01:06

Cкринька щастя від онлайн-сервісу звітності Liga:REPORT стала переможцем щорічного конкурсу від компанії Прайм Бренд у номінації кращий подарунок з легендою.

Скринька щастя – безкоштовний подарунок для українських бухгалтерів. Щокварталу ми ретельно підбираємо нове наповнення скриньки та доставляємо її у офіси користувачів сервісу звітності Liga:REPORT — юридичних осіб. Кожен новий подарунок – це сюрприз, якого з нетерпінням чекають наші клієнти. Дізнатись більше про скриньку щастя та переглянути, які подарунки вже отримали бухгалтери-клієнти нашого сервісу можна тут. 

Наш клієнт – це бухгалтер, робота якого дуже напружена через велику відповідальність і постійні зміни у законодавстві. Ми створили цей подарунок, щоб наповнити щоденну робочу рутину особливою атмосферою. Ми прагнемо нагадати кожному, як важливо при будь-якій роботі, будь-якому темпі життя вміти зупинятися, щоб насолодитися моментом і приділити увагу собі.

«До нас часто телефонують клієнти, щоб висловити своє захоплення та вдячність. Такі щирі емоції надихають нас ставати ще кращими! У наших подальших планах залучати українські бренди, невеликих підприємців для спільного наповнення Скриньки і просування українського бізнесу», — зазначила Серафима Соколова-Полегешко,  менеджер онлайн-сервісу Liga:REPORT.

 

ХТО ОЦІНЮВАВ?

«Прайм-Бренд» – компанія, яка на усіх етапах допомагає створювати корпоративні подарунки. У цьому році компанія заснувала щорічну премію найбільш креативих подарунків у сегменті  B2B. До складу жюрі увійшли:

  • Вадим Пустотін, директор бренд-консалтингової компанії «Слідопит», викладач курсу «бренд-менеджмент» в Київській міжнародній бізнес-школі
  • Ірина Холод, директор з маркетингу «Нова пошта»
  • Дмитро Швець, співвласник рекламного агентства Діджитал комунікацій BlackBox
  • Олексій Філановський, керуючий партнер в Filberry

 

 

ОДИН ДЕНЬ З ЖИТТЯ БУХГАЛТЕРА

 

 

 

СКРИНЬКА ЩАСТЯ

 

 

Бажаєте отримувати скриньку щастя? Обирайте онлайн-сервіс звітності Liga:REPORT для юросіб — платників  ПДВ. 

ДЕТАЛІ

 

Онлайн-сервіс звітності Liga:REPORT – це сучасно, зручно та безпечно для компаній усіх форм власності. Зручна система ПДВ, розумні підказки, безпечна робота з контрагентами, звірка з ЄРПН, доступ до актуальних вебінарів – комплексна професійна підтримка бухгалтерів від ЛІГА:ЗАКОН.

  • Категорії новин
  • Останні новини
  • Будьте в курсі