Укренерго впроваджує новітній сервіс з подання звітності в контролюючі органи Liga:REPORT

21.01.2019, 12:49

Офіційне оголошення

З 14 березня 2019 року ДП «НЕК «Укренерго» розпочинає використовувати сервіс Liga:REPORT для обміну та реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування, подання звітності в контролюючі органи. Це значно підвищить ефективність процесів створення, подання і обробки звітності, а також рівень відповідності вимогам кібербезпеки.

Застосування нового сервісу відповідає стратегії компанії, яка спрямована на автоматизацію бізнес-процесів, що передбачає можливість безпечного подання звітності до контролюючих органів та гнучку інтеграцію з системою управлінського обліку — ERP.

Всі контрагенти «Укренерго» можуть отримати безкоштовну версію Liga:REPORT для обміну податковими накладними та розрахунками коригування із ДП «НЕК «Укренерго».

ДП «НЕК «Укренерго» – енергетична компанія з функціями оперативно-технологічного управління Об’єднаною енергосистемою України (ОЕС) та передачі електроенергії магістральними електромережами від генерації до регіональних електромереж енергопостачальних компаній (обленерго). До складу Компанії входять 8 енергосистем, що охоплюють усю територію України, а команда налічує  понад 9 тис. співробітників*.

*через тимчасову окупацію АР Крим дані наведені без урахування Кримської ЕС.

 

 

 

  • Категорії новин
  • Останні новини
  • Будьте в курсі