Оновлення в сервісі Liga:REPORT: Є Все для ЄCВ.

11.09.2018, 11:45

Зустрічайте оновлений онлайн-сервіс звітності Liga:REPORT. Версія 4.8. та нову послугу «Масовий обмін ПН/РК з 1С:Підприємство»!

Ознайомтеся, будь ласка, з ключовими оновленнями.

Нові функції

 ЄСВ

Додано довідник професій в довідник «Співробітники». Допрацювання пов’язане з оновленнями форми звіту з ЄСВ.

Консолідація даних за кількома звітами ЄСВ. З’явилася можливість консолідувати звіти ЄСВ за формою J(F), створені у вигляді окремих звітів за один звітний період у межах одного підприємства, в один консолідований звіт з ЄСВ.

Оновлена форма ЄСВ. Додана нова форма для сплати ЄСВ – J3000412, за якою вперше бухгалтери звітують у вересні за серпень. Для роботи з нею, можна скористатися актуальними підказками та алгоритмами заповнення.

 

ФОП

Шаблони платіжних доручень для ФОП. Користувачі Liga:REPORT, що працюють як ФОП, тепер можуть створювати платіжні доручення для сплати податків: ЄСВ та єдиного податку. Створені платіжки можна роздрукувати чи завантажити у форматі pdf на свій комп’ютер.

Система адміністрування ПДВ

Модернізовано вторинний реєстр ПДВ. Відтепер можна зберігати вторинний реєстр звітів ПН/РК, щоб формувати  звіт «Податкова декларація з ПДВ» (J(F)0200120). Потрапити в реєстр «Реєстр для формування звітності з ПДВ» можна через окремий модуль на головній сторінці сервісу.

Автозаповнення табл. 1.1 додатків 1, 5  звіту  «Податкова декларація з ПДВ» (J(F)0200120). Під час формування Деки на підставі вторинного реєстру, таблиця табл. 1.1 Додатка 1 J(F)0215120, Додатка 5 J(F)0200520 звіту J(F)0200120 «Податкова декларація з ПДВ» заповнюється автоматично.

Консолідація звітів однієї форми. Розроблено механізм консолідації кількох звітів однієї форми за один звітний період, створених незалежно один від одного, в один звіт. Цей механізм дає змогу провести філіальну консолідацію звітності (наприклад, консолідація декларацій з ПДВ філій у єдину декларацію з ПДВ головної компанії).

Робота з податковими і акцизними накладними

Аналіз ризиків блокування ПН. Додані відсікаючі критерії блокування ПН/РК. А саме:

 • щодо ПН/РК, оформлених на неплатника ПДВ;
 • щодо ПН/РК, оформлених за операціями, які не є об’єктом оподаткування ПДВ;
 • щодо ПН/РК, оформлених за операціями, у яких обсяг постачань не перевищує 500000 грн.

Спробувати функцію в дії можна через модуль «Аналіз фінансової діяльності підприємства».

Реєстрація ПН/РК. Додано відображення підсумкових сум звітів за рядками «Сума», «Сума без ПДВ», «ПДВ» на сторінці «Реєстрація ПН/РК».
Суми змінюються залежно від обраних критеріїв через механізм фільтрації.

Реєстрація АН/РК. Додано відображення підсумкових сум звітів за рядками «Обсяг, кг», «Обсяг, л». Суми змінюються залежно від обраних критеріїв через механізм фільтрації.

Погодження ПН і РК з контрагентом. Через модуль «Обмін накладними та РК» користувач може відправляти для акцептування (погодження) контрагенту податкову накладку, або додаток 2, перед реєстрацією в ЄДР.

 • Контрагент, у свою чергу, після прийняття проекту документу в сервісі Liga:REPORT, може прийняти його або відмовити в погодженні.

Нова послуга

«Масовий обмін ПН між Liga:REPORT та 1С:Підприємство».

Сервіс дозволяє:  масовий імпорт вихідних ПН і РК (додаток2) з 1С в Liga:REPORT та масовий імпорт вхідних ПН і РК з Liga:REPORT в 1С.

Програми, які підтримує сервіс:

 • 1С:Бухгалтерія 8 для України (некеровані форми)
 • 1С:Управління торгівельним підприємством 8 для України (1С:УТП)
 • 1С:Управління виробничим підприємством 8 для України (1С:УПП)

Встановлення зовнішньої обробки для інтеграції з 1С не потребує додаткових витрат на оновлення вашої облікової системи під час змін у регламентованій звітності.  Для завантаження використовуються типові процедури і модулі конфігурації.

Придбання зовнішньої обробки можливе тільки через компанію-розробника.

Замовити: https://goo.gl/c7meZw

 

Допрацювання

 1. Автоматичне регулювання висоти рядків у таблицях на сторінках «Реєстрація ПН/РК», «Реєстрація АН/РК», «Реєстрація ТТН» під різні розміри екрана користувачів.
 2. Допрацьовано можливість імпорту звітів у REPORT, які можна подавати до контролюючих органів як копії звітів (звіти з довідника Spr_doc_copy).
 3. Змінено розрахунковий механізм для блоку «Інформаційний блок» на сторінці «Реєстр для формування звітності з ПДВ» з урахуванням обраних креріїв за допомогою Фільтра.

 

Дізнайтеся більше, побачте на власні очі 18 вересня на нашому безкоштовному вебінарі: Знайомтеся,  Liga:REPORT

 

 

 • Категорії новин
 • Останні новини
 • Будьте в курсі