КЕП/ЕП ДЛЯ ВАШОГО КЛІЄНТ-БАНКУ

23.10.2019, 03:27

Нова партнерська пропозиція для банків від ЛІГА:ЗАКОН

Компанія ЛІГА:ЗАКОН розширила інтеграційні можливості для партнерів. Новий модуль замовлення електронних ключів в онлайн-сервісі звітності  Liga:REPORT відкриває широкі можливості для співпраці. Ми оголошуємо відбір банків для інтеграції з модулем.  Скористайтеся можливістю – зробіть свій внесок у сучасну цифрову Україну.

Модуль замовлення електронних ключів від Liga:REPORT дає можливість придбати кваліфікований електронний ключ (КЕП) від АЦСК «Ключові системи» прямо в інтерфейсі сервісу. Також є можливість поновити діючі КЕП, якщо вони видані «АЦСК органів юстиції України», Центром сертифікації ключів ІДД ДПС та АЦСК «Ключові системи». Це найбільш поширені ключі на ринку.

ФОП, юридичні та фізичні особи можуть придбати ключі усього за декілька простих  кроків. Така можливість з’явилася і у клієнтів банків-партнерів.

Пропозиція для банків-партнерів

Інтеграція з ЛІГА:ЗАКОН дає можливість користувачам клієнт-банку переходити у модуль замовлення електронних ключів від Liga:REPORT за допомогою наскрізної авторизації. Клієнти зможуть поновити діючі ключі онлайн або замовити нові.  Це розширює спектр послуг банку, надаючи йому значну конкурентну перевагу.

Оскільки для видачі ключів необхідний особистий підпис замовника – банк-партнер може видавати КЕП у своїх відділеннях або пропонувати послуги кур’єра для замовлення ключів. Вартість оформлення ключів в офісі клієнта встановлюється банком самостійно, що дає додаткові можливості для отримання доходу. Середня вартість таких послуг у м.Київ становить близько 300 грн за годину.

 Які переваги отримують партнери?
  • Конкурента перевага на ринку за рахунок комплексного сервісу для клієнтів банку у форматі «єдиного вікна»;
  • Додатковий дохід та розширення послуг, що надаються широкою мережею філій банку;
  • Можливість при продажу ключів залучати нових клієнтів до користування сервісами та послугами банку.
  • Надійний партнер. ЛІГА:ЗАКОН стежить за актуальними тенденціями у сфері цифрової ідентифікації користувачів та завжди гарантує відповідність наданих послуг актуальному законодавству та сучасним технологіям.

* Також є можливість інтегрувати у клієнт-банк додаткові послуги, заощадивши при цьому ресурси на розробку інтеграції. Серед них – подання звітності (сервіс Liga:REPORT), швидке відкриття рахунку для ФОП та досьє на контрагентів (сервіс Contr Agent) та ін.

Обсяг ринку

КЕП/ ЕП за статусом прирівнюється до власноручного підпису або печатки. Він підтверджує цілісність електронного документу, гарантує відсутність змін у підписаному електронному документі та не дозволяє підписанту відмовитись від зафіксованих зобов’язань. КЕП/ ЕП відкриває доступ до цілої низки сервісів, серед яких електронний документообіг з контрагентами; подання звітності онлайн; системи електронних закупівель;  комунікації з органами влади (отримання довідок, витягів з реєстрів, тощо).

За офіційними даними, станом на середину 2018 року близько 9 мільйонів фізичних осіб та представників юридичних осіб мали ЕЦП, серед них третина – фізичні особи, фізичні особи-підприємці та самозайняті особи. У зв’язку з останніми ініціативами у сфері електронного урядування очікується зростання кількості фізосіб, які оформлюватимуть електронні ключі.

 


Контактна особа:

Анна Яковенко, керівник інтеграційних проектів І.R.I.S. компанії ЛІГА:ЗАКОН

[email protected]

 


 

Про нас

Компанія ЛІГА:ЗАКОН має значний досвід реалізації проектів з інтеграції власних сервісів та систем. До партнерів ЛІГА:ЗАКОН вже долучились такі банки, як ПУМБ та Альфа-банк. Сам процес інтеграції займає  близько 4-9 тижнів, в залежності від глибини та рівня складності. Детальніше про інтеграцію  та наш досвід у цій сфері можна дізнатись тут.

  • Категорії новин
  • Останні новини
  • Будьте в курсі