Інтеграція з продуктами ЛІГА:ЗАКОН – можливості та перспективи

05.09.2019, 10:38

I.R.I.S. (Integration. Relationship. Information System) – проект компанії ЛІГА:ЗАКОН, в рамках якого ми проводимо комплексну інтеграцію рішень та сервісів компанії ЛІГА:ЗАКОН з партнерськими системами та сервісами. У 2018 році проект був виділений в окремий напрям.

Переваги інтеграційних рішень
 • Створення комплексного продукту для клієнтів з мінімальними витратами та ризиками
 • Посилення конкурентних позицій компанії за рахунок синергії
 • Полегшення виходу на нові, незнайомі ринки збуту
 • Об’єднання маркетингових, аналітичних ресурсів двох компаній
 • Збільшення прибутків за рахунок уникальної пропозиції на ринку
Сервіси та рішення компанії ЛІГА:ЗАКОН для інтеграції

Компанія ЛІГА:ЗАКОН має широку лінійку професійних сервісів та рішень для бізнесу. Уже на етапі їхньої розробки, враховувалась можливість інтеграції як між собою, так і з іншими системами та сервісами.

 • Онлайн-сервіс звітності Liga:REPORT
 • Сервіс перевірки контрагентів CONTR AGENT
 • Чат-бот для сплати податки податків та подання звітності підприємцями ReporTax
 • Онлайн-сервіс персональних консультацій «Особистий експерт»
 • Медіа для бухгалтерів «Інтербух»
КЕП/ЕП для вашого клієнт-банку

Нещодавно ЛІГА:ЗАКОН презентувала нову партнерську програму для банків, яка передбачає інтеграцію з модулем замовлення електронних ключів. Програма передбачає доступ користувачів клієнт-банку у модуль за допомогою наскрізної авторизації. Це дає їм можливість поновити онлайн діючі ключі або замовити нові. Також в рамках програми банкам-партнерам  пропонується видавати КЕП у своїх відділеннях або пропонувати послуги кур’єра для замовлення ключів.

Досвід ЛІГА:ЗАКОН у сфері інтеграції

Процес інтеграції у компанії ЛІГА:ЗАКОН повністю налагоджений. Протягом 27 років компанія інтегрує власні рішення та сервіси між собою. У 2018 році з’явився проект I.R.I.S., спрямований на реалізацію інтеграційних проектів з зовнішніми компаніями. На даний час в рамках проекту I.R.I.S. успішно реалізовані наступні проекти:

Інтеграція онлайн-сервісу звітності Liga:REPORT та нового інтернет-банкінгу для малого й мікробізнесу Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) – для ФОП.

Результат: Інтеграція інтернет-банкінга з сервісом Liga:REPORT. Банк надає для ФОП послугу подання онлайн-звітності з автоматичною реєстрацією і наскрізною авторизацією у самому сервісі.

Термін реалізації – 6 тижнів.

Інтеграція онлайн-сервісу звітності Liga:REPORT та сервісу CONTR AGENT  з новим омніканальним інтернет-банкінгом «ОК, Альфа!».

Результат: Інтеграція інтернет-банкінга з сервісом Liga:REPORT та CONTR AGENT. Банк надає для ФОП послугу подання онлайн-звітності з автоматичною реєстрацією і наскрізною авторизацією у самому сервісі. Додаткова інтеграція з CONTR AGENT дала можливість ФОП відкривати рахунок у банку протягом 5 хвилин – після введення ІНН, усі необхідні реквізити підтягуються автоматично.

Термін реалізації — 9 тижнів.

ЛІГА:ЗАКОН пропонує широкі можливості інтеграції з програмними продуктами партнера, а також безпосереднє впровадження в саму ERP-систему для особистого використання.

Інтеграція онлайн-сервісу звітності Liga:REPORT та інтернет-банкінгу Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) – для юридичних осіб.

Результат: Інтеграція інтернет-банкінга з сервісом Liga:REPORT. Клієнтам банку — юридичним особам надається повна ліцензія користувача з усіма доступними модулями, включно з ПДВ й акцизними накладними та онлайн-підтримкою.

Рівні інтеграції

 

 • Інтеграція бізнес-процесів – об’єднання в єдиний бізнес-процес дій та логічних операцій, що виконуються в різних системах/сервісах.
 • Інтеграція додатків – організація взаємодії додатків за допомогою обміну даних між ними, без модифікації або з мінімальною їх модифікацією. Дані можуть передаватися як в початковому вигляді, так і з виконанням необхідних перетворень.
 • Інтеграція баз даних – побудова, за наявності ідентифікованих, каталогізованих даних, оптимальної моделі метаданих (з описом даних про дані).
 • Інтеграція функціональних можливостей –  налагодження безшовної інтеграції, завдання якої можна вирішити за допомогою відкритого API, коли користувач працює в одній системі.
 • Інтеграція Платформ – наскрізна авторизація та можливість систем здійснювати безпечний і швидкий обмін інформацією: дані можуть безперешкодно передаватися між різними системами/сервісами.

 

Конкуренція на ринку послуг для бізнесу зростає. Інтеграційний проект – ефективний спосіб посилити свої позиції, поліпшити показники продажів, вийти на нові ринки і дати додаткову цінність своїм клієнтам. Ми готові до співпраці з компаніями різних галузей та масштабів – банками, телекоммунікаційними компаніями, молодим бізнесом чи невеликими стартапами. Ми завжди враховуємо цілі та цільову аудиторію наших партнерів, пропонуючи продукти або цілу продуктову лінійку.

Напишіть нам, щоб отримати індивідуальну пропозицію.

 


Контактна особа:

Анна Яковенко, керівник інтеграційних проектів І.R.I.S. компанії ЛІГА:ЗАКОН

[email protected]


 

Категорія: Новини від REPORT

Мітки: |

 • Категорії новин
 • Останні новини
 • Будьте в курсі