Бізнес під час війни

31.03.2022, 11:10

Друзі, вітаємо!

 

Ми у стані війни. У медійному просторі зараз дуже багато інформації, однак задача продукту LIGA360 та компанії LIGA ZAKON у цілому – давати сьогодні важливу інформацію для бізнесу задля його збереження. Адже, не зважаючи на обстріли і бомбардування, важливо зробити усе важливе для підтримки економіки нашої Держави, а це можна зробити лише зберігши бізнес, який працює в Україні задля збереження України.
Ми у компанії LIGA ZAKON відійшли від шоку перших днів нападу, акумулюємо наші сили і будемо робити все для того щоб бути вам корисним.
Нижче ми наводимо перелік нормативних документів, аналітичних статей, рекомендацій, роз’яснень, які стосуються бізнесу країни у стані війни. Це і кадрові питання, питання форс-мажору, рекомендації юристів і багато іншого. Якщо у вас проблемна бізнесова ситуація, яка лежить у законодавчій (не воєнній) площині – можете описати її у коментарях до даного матеріалу і ми зробимо все можливе, щоб вам допомогти.
Перелік матеріалів буде поновлюватися щодня за посиланням https://biz.ligazakon.net/aktualno/11677_bznes-pd-chas-vyni-dopovnyutsya

Категорія: Всі новини

  • Категорії новин
  • Останні новини
  • Будьте в курсі