Аналіз ризиків блокування ПН відтепер у Liga:REPORT. Реліз 4.7

02.08.2018, 11:57

Тримаємо курс на полегшення роботи бухгалтерів.

Ми продовжуємо динамічно оновлюватись і ділитися з вами новими фішками, що  з’являються в онлайн-сервісі звітності Liga:REPORT. Реліз 4.7. – все що потрібно бухгалтеру для роботи!

Новий функціонал

1. Аналіз ризиків блокування ПН/РК за кодом УКТЗЕД/ДКПП

Відтепер тільки у сервісі Liga:REPORT можна проаналізувати чи є ризик блокування вашої ПН або РК.  При роботі з блоком ПДВ сервіс автоматично розраховує залишки за тим чи іншим кодом УКТЗЕД/ДКПП та аналізує їх на відповідність вимогам. Таким чином, реєструючи ПН/РК користувач поінформований про можливі ризики блокування ПН та РК за кодом УКТЗЕД/ДКПП.

2. Реєстраційний ліміт в СЕА ПДВ

При роботі з блоком ПДВ з’являється можливість швидко перевіряти реєстраційний ліміт ПДВ, що значно підвищує зручність роботи користувача з податковими накладними.

 

3. Масова відправка ПН/РК зі списку різним користувачам

При масовій відправці користувачами ПН/РК через модуль «Реєстрація ПН/РК» сервіс Liga:REPORT самостійно визначає, виходячи з самого документа, якому саме отримувачу має бути відправлений документ. Користувач декількома кліками може розіслати велику кількість документів різним користувачам.

4. Миттєвий обмін документами з контрагентами (ЕДО партнерів)

У сервіс додані два модуля електронного документообігу партнерів – сервісів «Вчасно» та «Документ.Онлайн». Для користувачів Liga:REPORT діють спеціальні партнерські умови на обмін первинними документами з контрагентами. Деталі тут: http://bit.ly/2MqVrvu

5. Light-ліцензії для додаткових користувачів

З’явилась можливість докуповувати необмежену кількість ліцензій Liga:REPORT для додаткових користувачів (співробітників), які працюватимуть у сервісі в межах одного профілю. При цьому безкоштовний доступ для 5 користувачів в одному профілі зберігається.

6. Придбання ключів ЕЦП онлайн

Незабаром користувачі сервісу Liga:REPORT зможуть придбати ключі АЦСК органів юстиції України. Якщо ви вже маєте ЕЦП АЦСК ОРГАНІВ юстиції України або АЦСК ІДД ДФС, поновити їх можна онлайн через інтерфейс сервісу Liga:REPORT. В інших випадках – оформити ключі можна у нашому офісі або замовивши виїзд фахівця. Продажі стартують до кінця серпня.

Покращення/доопрацювання:

7. Додано автозаповнення в низку звітів Статистики, що позбавляє користувача від додаткових розрахунків підсумкових сум.

8. Поліпшення інформування про помилки в документі

Змінений формат інформування користувачів про помилки — помилки виводяться в окремому блоці в зручній для користувача формі.

9. Робота з гумовими таблицями

Значно вдосконалена робота з гумовими таблицями (таблицями, де передбачена можливість додавати рядки): покращене підвантаження рядків, розміщення кнопок, додана можливість копіювання рядків, таблиці більш компактно розміщуються на екрані.

10. Логічні перевірки і підказки

Додані логічні перевірки та підказки в: НН/РК J(F)1201009, J(F)1201209, звіті ЄСВ J(F)3000411 – дод.6, дод.1.

11. Покращена можливість друку та експорту PDF-файлів для звіту ЄСВ J(F)3000411 – дод.6 J(F)3040611 за умови кількості рядків у звіті понад 100 рядків.

12. У меню у верхньому блоці сторінки закріплена кнопка «Отримати вхідні документи та квитанції» з метою зручності отримання пошти від контролюючих органів.

13. На сторінках ПН, АН, ТТН додана кнопка «Імпорт».

Хочете дізнатися більше? Скористайтесь демодоступом до сервісу або реєструйтесь на наш вебінар, що відбудеться 15.08 об 11-00.

 

 

Онлайн-сервіс звітності Liga:REPORT це сучасно, зручно та безпечно для компаній усіх форм власності. Зручна система ПДВ, розумні підказки, безпечна робота з контрагентами, звірка з ЄРПН, доступ до актуальних вебінарів – комплексна професійна підтримка бухгалтерів від ЛІГА:ЗАКОН.

  • Категорії новин
  • Останні новини
  • Будьте в курсі