Liga:REPORT – повний спектр можливостей для платників ПДВ

28.01.2019, 12:26

Одна з переваг онлайн-сервісу Liga:REPORT – неймовірно зручна робота з ПН та РК. Для платників ПДВ тут є усе необхідне та навіть більше. Причому працювати з ПН та РК у сервісі можуть не лише користувачі, які придбали пакет для юросіб-платників ПДВ, а й ФОПи без жодних доплат.
Переконайтесь самі:
 1. Архів за лічені хвилини. Архів ПН/РК формується за декілька хвилин. Після цього вам надходить пуш-повідомлення у сервісі та лист на пошту з активним посиланням для скачування архіву. Вам не потрібно встановлювати додаткові бази даних для зберігання архіву документів – усі документи доступні в самому сервісі.
 2. Реєстраційний ліміт в СЕА ПДВ. При роботі з блоком ПДВ є можливість швидко перевіряти реєстраційний ліміт ПДВ, що значно підвищує зручність роботи користувача з податковими накладними.
 3. Зведена ПН. Зручно формувати зведену податкову накладну на підставі вхідних податкових накладних. Це відбувається у декілька кліків.
 4. Звірка з ЄРПН. Ви можете звіряти зареєстровані ПН/РК з ПН/РК в ЄРПН за кількістю та сумою ПДВ. Якщо під час звірки система виявить нестачу витягу на певну дату, система автоматично створить та надішле запит до ЄРПН на отримання Витягу в кілька кліків.
 5. Автозаповнення. На сторінці «Реєстрація ПН/РК» інформація щодо дати реєстрації вхідних ПН/РК в ЄРПН заповнюється автоматично на підставі даних з Витягу з Єдиного реєстру податкових накладних.
 6. Перевірка контрагентів. Завдяки інтеграції сервісу з ContrAgent, ви можете перевірити актуальність ІПН своїх контрагентів-платників ПДВ на момент відправлення документа для реєстрації в ДФС.
 7. Документообіг. Ви можете надсилати будь-які документи з квитанціями, зокрема ПН/РК, через модуль «Обмін документами» й отримувати повідомлення про доставку та прочитання документа отримувачем і включати документи до реєстру звітних документів.
 8. Імпорт. Ви можете імпортувати з облікових систем непідписані ПН/РК та інші документи до сервісу. Також є можливість створювати копії ПН/РК для повторного подання до контролюючих органів.
 9. Декларація. На підставі даних на сторінці «Реєстрація ПН/РК» ви можете створювати Декларацію з ПДВ за відповідний звітний період.
 10. Експорт. На сторінці «Реєстрація ПН/РК» передбачено можливість експорту документів ПН/РК у таблицю Excel, xml, pdf.
 11. Масова перевірка ПН/РК, АН/РК, ТТН на наявність помилок. Система перевіряє документи на наявність помилок та/або незаповнених полів та видасть вам перелік документів, де вони виявлені. Посилання на такі документи активні – ви можете окремо зайти у кожен з них, щоб внести свої корективи.
 12. Створення РК з АН.
 13. Консолідація Декларації з ПДВ. Автоматичне заповнення полів декларації з додатків, автоматичне заповнення полів додатків з накладних і РК, камеральні перевірки.
 14. Контроль ризиків блокування ПН. Тільки у сервісі Liga:REPORT можна проаналізувати чи є ризик блокування вашої ПН або РК. При роботі з блоком ПДВ сервіс автоматично розраховує залишки за тим чи іншим кодом УКТЗЕД/ДКПП та аналізує їх на відповідність вимогам. Також додані відсікаючі критерії блокування ПН/РК. А саме:
 • щодо ПН/РК, оформлених на неплатника ПДВ;
 • щодо ПН/РК, оформлених за операціями, які не є об’єктом оподаткування ПДВ;
 • щодо ПН/РК, оформлених за операціями, у яких обсяг постачань не перевищує 500000 грн.

Таким чином, реєструючи ПН/РК користувач поінформований про можливі ризики блокування ПН та РК за кодом УКТЗЕД/ДКПП.
___
Дізнатись більше: http://bit.ly/2Iz98ri
Прочитати корисні матеріали для платників ПДВ: http://bit.ly/2IBUKyy

Саме зараз діє найвигідніша ціна року на онлайн-сервіс звітності Liga:REPORT для юридичних осіб!

Для легкої річної звітності!

Категорія: Новини від REPORT

Мітки:

Корисна стаття?

Раді, що допомогли вам. Підпишіться на електронну розсилку новин з питань звітності. Ми не турбуватимемо вас частіше, ніж раз на 2 тижні.

Напишіть нам чому так сталося. Ми спробуємо вам допомогти.

 • Категорії новин
 • Останні новини
 • Будьте в курсі