25. Податкова Декларація платника Єдиного Податку – фізичної особи – підприємця ( для 3гр. спрощеної системи, квартальна)

31.08.2022, 05:53

Створення відповідної форми, для подання звітності, розпочинається з обрання необхідного періоду. Пам’ятаємо , що даний звіт подається накопичувальним методом. Увійшовши до блоку “Податкова звітність”, обираємо період. Якщо Декларацію потрібно подати за 3 місяці — обираємо “1 квартал”, якщо за 6 місяців (тобто за два квартали) — обираємо “півріччя”, за три квартали — “9 місяців”, за чотири квартали — обираємо “рік”.

Перевіряємо чи коректно виставлений у фільтрі рік і лише після цього створюємо звіт (натискаючи на нього у списку). Щоб зменшити кількість форм у списку, рекомендуємо обрати у наступному фільтрі з довідника типу податків — Єдиний податок. У вас в таблиці залишиться актуальна форма для подання відповідного періоду.

Як заповнити Декларацію з ЄП у LIGA:REPORT, вам допоможе відео за посиланням https://report.ligazakon.net/yak-fop-3-grupi-gotuvati-deklaratsiyu-z-yedinogo-podatku-video-instruktsiya

Категорія: FAQ

Мітки:

  • Категорії новин
  • Останні новини
  • Будьте в курсі