Підтримка Liga:REPORT

Питання та відповіді на них

Це  означає, що Ви авторизовані як Адміністратор. Необхідно надати адміністратору роль користувача, оскільки адмінстратор має  доступ лише до налаштувань. Для того щоб надати користувачу доступ до функціоналу, потрібно:

 

 • перейти до модулю «Налаштування»
 • вибрати режим створення/редагування картки платника податків (натиснувши на олівець)
 • в картці платника податків перейти на вкладку «Користувачі»
 • натиснути «Додати», після чого заповнити і зберегти дані користувача

 • Перейдіть у режим редагування картки платника податку (модуль «Налаштування»), оберіть вкладку «Користувачі» і додайте адміністратора до кола користувачів.

 

 • Користувач з правами адміністратора повинен ввести електронну адресу, яка була зазначена при реєстрації та використовується для входу в систему.

 

На вкладці «Основні дані» у полі «Реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП)» необхідно вказати серію та номер паспорта без пробілу. Також серія та номер паспорта заповнюються при створенні користувача-директора у полі «ІПН» у вкладці «Користувачі».

Перелік центрів АЦСК, який дозволяє накладати ЕЦП в Liga:Report:

 

 • КНЕДП ІДД ДПС
 • АЦСК ТОВ «Центр сертифікації ключів «Україна»
 • ДП «Дія»
 • ЦСК Укрзалізниці
 • АЦСК «MASTERKEY»
 • АЦСК ДП «УСС»
 • АЦСК Публічного акціонерного товариства «УкрСиббанк»
 • АЦСК ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»
 • Акредитований центр сертифікації ключів Збройних Сил
 • АЦСК ринку електричної енергії — АЦСК МВС України
 • АЦСК Національного банку України
 • АЦСК Державної казначейської служби України
 • Акредитований центр сертифікації ключів АТ «Ощадбанк»
 • АЦСК ‘eSign’ ТОВ ‘Алтерсайн’
 • АЦСК « АТ Альфа-Банк»
 • КНЕДП АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК»
 • КНЕДП ТОВ «ДЕПОЗИТ САЙН»
 • КНЕДП АТ «ПУМБ»
 • КНЕДП «Війскова частина 2428»
 • КНЕДП органів прокуратури України
 • АЦСК «ТОВ Інтер-Метл»
 • АЦСК ‘eSign’ ТОВ «Ілайф»
 • Засвідчувальний Центр НБУ

Увага! Сервіс підтримує апаратні (захищені) носії особистого ключа.

Виникла помилка при розборі чи формуванні даних (пошкоджені дані чи невірний формат).

Необхідна конвертація ключів КЕП.

 

Дивіться інструкцію за посиланням

Необхідно пересвідчитись у тому, що Ви обрали  саме той акредитований центр сертифікації ключів,  у якому отримували КЕП.

Так, така можливість є. Перейдіть, будь ласка, до розділу «Статистична звітність» з головної сторінки сервісу.

Необхідно перейти до відповідного модулю «Податкова звітність» або  «Статистична звітність»  після чього, обрати період та тип звіту  — завантажені звіти будуть збережені в папці відповідного типу звіту і документ буде мати статус «Імпортований».

 

В архіві зберігаються відправлені документи: звіти, ПН, РК, запити, повідомлення, квитанції.

Це означає, що клієнт не забрав їх за допомогою сервісу Liga:REPORT протягом доби, в такому випадку шлюз УКРІНФОРМ відправляє повідомлення на пошту. Якщо клієнт отримав документи з ДПС на пошту, він може зберегти їх, та, за допомогою функції імпорту, завантажити в Liga:REPORT і вони підтягнуться до потрібних звітів.

Через подання запиту до ДПС:

 1. Для акцизних накладних — код форми J(F)J1305201 «Запит щодо отримання відомостей з Єдиного реєстру акцизних накладних».
 2. Для податкових накладних та розрахунків коригувань — код форми J(F)1300107 «Запит щодо отримання відомостей з Єдиного реєстру податкових накладних»,

J(F)1301403 «Запит щодо отримання відомостей з Єдиного реєстру податкових накладних»

Сервіс дозволяє автоматично сформувати запити  J(F)1300107 за вказаний користувачем період, на основі раніше відправленого запиту або шаблону. Для цього необхідно натиснути кнопку «Сформувати за період» в документі та обрати необхідний період, підписати запити та відправити до ДПС.

 

Така ситуація можлива в декількох випадках:

1. Використовуючи сервіс Liga:Report користувач не зайшов до модулю «Отримати вхідні документи та квитанції», та не натиснув кнопку «Отримати». В такому разі необхідно перейти до відповідного модулю і натиснути.

 

2. Якщо користувач використовує кілька систем для подачі звітів і при цьому вказав один і той же e-mail для отримання квитанцій, то такі квитанції могли бути отримані іншою системою та видалені зі шлюзу. У такому випадку можна рекомендувати передзвонити на гарячу лінію УКРІНФОРМ 454-16-13 та запросити повторно квитанції.

3. Якщо після відправлення звіту пройшло більше доби, і квитанції були забрані жодним із сервісів, шлюз УКРІНФОРМ відправляє їх на пошту. У разі отримання документів з ДПС на пошту, їх потрібно зберегти на комп’ютері, і, за допомогою функції імпорту, завантажити в REPORT, тоді вони підтягнуться до потрібних звітів.

З будь-якої програми у форматі * .xml, при цьому назва файлу має бути сформована відповідно до вимог НПА — http://ips.ligazakon.net/document/view/RE25020

Така ситуація виникає, якщо вручну змінювати значення в рядках, де є авторозрахунок — поля, які зафарбовані блакитним кольором.

Щоб уникнути цього, потрібно заповнити рядки, потім відключити авторозрахунок кнопкою «Виключити авторозрахунок» і натиснути кнопку «Зберегти».

Можна виділяти декілька документів і відразу їх перевіряти, підписувати та відправляти.

 

Вхідну кореспонденцію від ДПС — Повідомлення та Квитанцію 1 отримує Покупець.

 

Увага

У разі використання інших сервісів для подання електронної звітності, ніж Liga:REPORT, для успішного отримання документу РК в Налаштуваннях такого ПЗ має бути обрано метод відправки/отримання РК через «Сервер ДПС».

Завантажені Вами ПН відображаються у модулі   «Реєстрація ПН/РК» зі статусом «Імпортований».

Форма заяви про застосування спрощеної системи оподаткування , яку необхідно подати до податкової ,  знаходиться у блоці  «Податкова звітність» , період «місяць»  ID F0102003 

Наразі з урахуванням змін, внесених до Кодексу, розробляється нова форма податкової декларації платника єдиного податку третьої групи на період дії воєнного та надзвичайного станів.

Після затвердження даної форми її можна буде знайти у блоці «Податкова звітність» обравши місячний період , наприклад «квітень» , рік «2022».

Створивши рахунок у блоці «Первинні документи» можна швидко і легко на його основі створити Акт виконаних робіт та Видаткову накладну з автозаповненням усіх необхідних даних. Для цього необхідно у колонці «Дії» , навпроти даного рахунку натиснути на три крапки і обрати «Акт виконаних робіт » чи «Видаткову накладну» , вказати необхідний період створення документу  далі  «Створити» і «Зберегти».

Після формування звіту потрібно натиснути на кнопку «Зберегти»

До кожної форми звіту у сервісі Liga:Report  кріпиться Карта звіту , де ви можете знайти детально розписаний алгоритм складання обраного вами звіту.

Всю історію  створення , коригування , підписання  звіту  ви можете знайти  відкривши його та натиснувши на відповідний віджет «Історія звіту»  у правому верхньому меню форми.

Фінансова  звітність у сервісі  Liga:Report  знаходиться у блоці «Статистична звітність»

Підтримка користувачів:
0-800-210-103
Час роботи:

9:15 - 18:00 в будні дні


Відеоінструкції

Як заповнити податкову декларацію ФОПу

Як завантажити звіти та квитанції у форматі XML до сервісу Liga:REPORT

Як налаштувати права доступу в сервісі Liga:REPORT

Як сформувати та подати запит щодо отримання відомостей з ЄРПН

Як завантажити ключі підпису

Податкова декларація платника Єдиного податку – ФОП

Звітність до ФСС України

Залишилися запитання ?

Якщо Ви не знайшли відповідь на питання, яке Вас турбує - напишіть нам або зателефонуйте за номером 0-800-210-102