Версія Liga:REPORT 4.3 – нові горизонти електронного документообігу

12.03.2018, 03:03

Ми продовжуємо вдосконалювати для вас онлайн-сервіс Liga:REPORT.  Цього разу представляємо зміни у електронному документообігу, які точно не залишать байдужими платників ПДВ.

 

 1. Вхід до продукту без заповнення картки платника (режим «Демо Report»). Дає змогу користувачам без зайвих зусиль ознайомитися з функціоналом та інтерфейсом продукту.
 2. Контекстне заповнення картки платника. Дані про платника, внесені користувачем у процесі роботи з формами документів, потрапляють до картки платника автоматично.
 3. Звірка зареєстрованих ПН/РК з ПН/РК в ЄРПН. Користувачі мають змогу звіряти податкові накладні та розрахунки коригування, отримані з ЄРПН, із податковими накладними та розрахунками коригування за кількістю та сумою ПДВ у власному архіві сервісу Liga:REPORT.
 4. Звірка ІПН платника ПДВ у податковій накладній / розрахунку коригування із даними з ContrAgenta в документі на момент відправки документа для реєстрації в ГФС. З’явилась можливість перевіряти актуальність ІПН платника ПДВ, зазначеного в ПН/РК, завдяки інтеграції з ContrAgent.
 5. Надсилання й отримання РК «-» через модуль «Обмін документами». Через модуль «Обмін документами» користувач має можливість надсилати від’ємні РК з накладеним підписом своєму контрагенту для їхньої подальшої реєстрації контрагентом в ЄРПН.
 6. Надсилання через модуль «Обмін документами» документів із квитанціями. Через модуль «Обмін документами» відтепер є можливість надсилати будь-які документи з квитанціями, зокрема податкові накладні й розрахунки коригування
 7. Друк із документа на сторінці «Обмін документами». У модулі «Обмін документами» реалізовано можливість друку документа із самого документа.
 8. Повідомлення про доставку та прочитання РК «-» через модуль «Обмін документами». Користувач-відправник документа через модуль «Обмін документами» отримує повідомлення про доставку, прочитання й додавання документа до декларації отримувачем документа.
 9. Підтвердження ЄДРПОУ / ІПН ключем ЕЦП. Liga:REPORT повідомляє користувачів про необхідність підтвердити свій ЄДРПОУ / ІПН ключем, а також попереджає про наявність у системі дубльованих ЄДРПОУ / ІПН.

 

Покращення/доопрацювання:

 1. У разі створення Зведеної ПН на сторінці «Реєстрація ПН/РК» сервісу Liga:REPORT додана можливість вибору періоду для створення зведеної ПН у модальному вікні.

 

Щодня ми працюємо для того, щоб ваша робота зі звітністю була ще зручнішою. Підкреслюємо, що весь функціонал, наявний у сервісі Liga:REPORT, входить до основного пакету, та не потребує додаткової плати.

 

 

СПРОБУВАТИ

 • Категорії новин
 • Останні новини
 • Будьте в курсі