0 800 21 01 03

 - З НАМИ БЕЗПЕЧНО!

Шановні бухгалтери! Ми раді вітати вас із професійним святом - Днем бухгалтера. Ви робите світ упорядкованим і логічним, тож дякуємо за таку важливу для всього суспільства справу. Нехай ваша робота приносить лише радість і позитивні емоції. Щастя вам, добра та успіхів у всьому!

 

Ми, своєю чергою, докладемо якомога більше зусиль, щоб вам було безпечно та легко працювати, просто та доступно дізнаватися про всі зміни в законодавстві, аби ви могли оперативно отримувати фахові відповіді на гарячі бухгалтерські питання, готувати та здавати звітність.

 

Ваше професійне свято співпадає з непростим піврічним періодом звітності – наша компанія ЛІГА:ЗАКОН докладає зусилля для того, щоб цей період був легким та абсолютно безпечним.

Для підготовки та подання звітності ми пропонуємо Вам скористатись новим хмарним сервісом

REPORT

від ЛІГА:ЗАКОН

Кожен, хто використає сервіс REPORT від ЛІГА:ЗАКОН

для подання звітності у період з 17 липня по 10 серпня

може обрати професійний подарунок до свята:

25% знижки на участь у будь-якому Практикумі від ЛІГА:ЗАКОН, що пройде у вересні 2017 р.

або

1 місяць безкоштовної передплати на видання «Інтерактивна бухгалтерія»  (вересень-2017)

або

1 місяць безкоштовної передплати на видання «Вісник МСФО» (вересень-2017)

© Інформаційне агентство "ЛІГА:ЗАКОН" 2010. © ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2007. © ТОВ "Інформаційно-аналітичний центр "ЛІГА", 1991. Всі права на матеріали, розміщені на сторінці, охороняються законодавством України. Повному або частковому передрукуванні матеріалів, розміщених на цій сторінці, можливо тільки з письмового дозволу ТОВ «ЛІГА:ЗАКОН», при цьому гіперпосилання (hyperlink) на цю сторінку є обов'язковим. Для ілюстрування матеріалів і створення рекламних макетів використовуються фотозображення і ілюстрації Getty Images