Скаргу на рішення комісії про блокування ПН/РК можна подати в електронній формі в Liga:REPORT

27.04.2018, 02:30

Скаргу на рішення комісій щодо реєстрації ПН/РК в ЄРПН або відмову в такій реєстрації можна подати в електронній формі в онлайн-сервісі звітності Liga:REPORT.

Створити та надіслати скаргу, а також заяву про відмову від поданої скарги платник може, зайшовши у розділ  ЗАПИТИ до ДФС сервісу Liga:REPORT.

 

Скарга направляється за формою J(F)1313201. Нижче зразок її заповнення.

До Скарги подаються документи про підтвердження реальності здійснення операцій по відмовленим ПН/РК за формою J(F)1360102. Кожен документ, що додається до Скарги надсилається окремим додатком у форматі pdf та повинен мати розмір не більше 2 мегабайт.

У разі відкликання Скарги до прийняття рішення комісією ДФС з питань розгляду скарг, платник податків має право подати Заяву за формою J(F)1313301.

Liga:REPORT – інноваційний та безпечний онлайн-сервіс для бухгалтерів. Ось лише декілька причин, чому нас обирають професіонали:

  • не потребує додаткових завантажень ПЗ та оновлень;
  • доступний із будь-якого комп’ютера з виходом в мережу Інтернет;
  • інтегрований з найповнішою структурованою базою нормативно-правових актів України компанії ЛІГА:ЗАКОН, яка вже 26 років здійснює повноцінну правову підтримку бізнесу, влади та суспільства. Це дає змогу бухгалтерам безпосередньо в сервісі бачити потрібну інформацію.

Підказки і роз’яснення ситуацій, обмін документами з контрагентами, звірка з ЄРПН, інтеграція довідника контрагентів з ЄДР, доступ до актуальних вебінарів – ці та інші функції забезпечують комплексну підтримку бухгалтера у будь-яких ситуаціях.

 

Корисна стаття?

Раді, що допомогли вам. Підпишіться на електронну розсилку новин з питань звітності. Ми не турбуватимемо вас частіше, ніж раз на 2 тижні.

Напишіть нам чому так сталося. Ми спробуємо вам допомогти.

  • Категорії новин
  • Останні новини
  • Будьте в курсі