Liga:REPORT 4.14: Смарт-підхід до складання звітності

06.09.2019, 06:21

В онлайн-сервісі звітності Liga:REPORT вийшли оновлення, що спрощують  роботу з таблицями та великими масивами даних для бухгалтерів.

 

Новий функціонал:

 

1. Консолідація фінансової звітності. Примітки до річної звітності (Форма 5) можуть автозаповнюватись на основі форм Ф1, Ф2 та Ф3 незалежно від статусу їхньої відправки. При цьому є можливість порівняти з даними обраних звітів.

 

 

 

2. Філіальна консолідація. Користувачі отримали можливість консолідувати дані звітів — декларації з податку на прибуток, фінансової звітності (форми Ф1, Ф2), декларації з плати на землю. Актуально для великих компаній з філіальною мережею.

3. Таблиці у зручному форматі. Робота з «гумовими» таблицями (таблицями, в які можна додавати рядки) у звітах стала зручнішою. 1-ДФ, Декларацію з ПДВ, ПН/РК тепер можна розгортати на весь екран. Додано можливість гортати сторінки (пагінація), у зв’язку з чим таблиці з великою кількістю рядків стали завантажуватися значно швидше.

4. Налаштування проксі при роботі з апаратними ключами. Тепер компанії, співробітники яких працюють через проксі, мають можливість використовувати апаратні ключі.

5. Більше можливостей в ЄСВ, табл. 6. Зарплату можна сторнувати не тільки за допомогою типу нарахувань, а й вказувати від’ємне значення у звіті  при перерахунку заробітної плати.

6. В таблиці ЄСВ додано коди, що дають змогу доплачувати мінімальну зарплату по лікарняних та відпустках.

 Покращення / доопрацювання:

  • Автозаповнення полів в формі ПН/РК, у разі якщо код ставки 903
  • Сортування документів за полем ІПН (індивідуальний податковий номер платника податків) в Дод.1 і Дод.5 Декларації з ПДВ J (F) 02001
  • В історії звіту зазначено деталізовану інформацію щодо власника сертифіката, яким був підписаний документ.

_____

 

Онлайн-сервіс звітності Liga:REPORT – сучасно, зручно та безпечно для компаній усіх форм власності. Зручна система ПДВ, розумні підказки, безпечна робота з контрагентами, звірка з ЄРПН, доступ до актуальних вебінарів – комплексна професійна підтримка бухгалтерів від ЛІГА:ЗАКОН.

  • Категорії новин
  • Останні новини
  • Будьте в курсі