Liga:REPORT 4.12. Автоматизація звітності для великого бізнесу

04.03.2019, 04:09

Ще більше автоматизації, та менше рутинної роботи. В онлайн-сервісі звітності Liga:REPORT вийшла низка важливих оновлень, що полегшують роботу бухгалтерів зі звітністю та знижують вірогідніст помилок у звітах.

 ЄСВ: швидкість та синхронізація

 1. Швидкість обробки масивів даних в ЄСВ таблицях збільшена в 3-5 разів. Цього вдалось досягнути завдяки оптимізації механізму розрахунків у формах з гумовими таблицями.
 2. Синхронізовані 6 та 7 таблиці в звіті ЄСВ J(F)3000412. За наявності в Таблиці 7 даних по співробітнику, вимагається відповідна позначка у таблиці 6 в колонці «Ознака наявності спец стажу».
 3. Розрахунок ЄСВ відбувається в межах максимальних величин по кожному зі співробітників, що дозволяє автоматично розраховувати розмір податку.

 

Консолідація

 1. Консолідація фінзвітності для великих компаній: додано велику кількість формул в звіти, завдяки яким звіт набагато простіше заповнювати. Значне спрощення заповнення звітів.
 2. Консолідація фінзвітності для великих компаній: Звіт про рух грошових коштів (S01003), Звіт про фінрезультати (S01002), Звіт про власний капітал (S01040) (заповнення даних на підставі даних звітів за попередній період). Значне спрощення заповнення звітів для юросіб
 3. Блокування можливості консолідації звітів різних типів, які не можуть бути консолідовані.
 4. Можливість подивитись з яких саме звітів складений вже консолідований звіт.

АН/РК

8. Для компаній, які працюють з акцизними накладними, реалізована функція масового створення запитів J(F)13003 ** для отримання АН, РК на сторінці «Реєстрація АН/РК» по кнопці «Сформувати за період».

9. Автоматично вказується «Дата реєстрації» на сторінці «Реєстрація АН/РК» для звітів Акцизна накладна J(F)12030, Розрахунок коригувань до акцизної накладної J(F)12031 на підставі даних документа J(F)J14030.

Інші доопрацювання:

 1. Реалізовано автозаповнення полів в шапці для звітів F0100110, F0100210 «Податкова декларація про майновий стан і доходи».
 2. Реалізоване доопрацювання для ЕЦП АЦСК «Приват»: якщо в Сховищі ключів завантажено ключ з розширенням JKS (директор і печатка), здійснюється автоматичне проставлення відмітки в «Налаштуваннях» для типа підпису «Печатка».
 3. Реалізований механізм отримання та відправки від’ємних розрахунків коригувань до податкових накладних РК «-» J(F)12012  при підписанні звіта ЕЦП на захищених носіях (апаратні ключі).

 

 

Онлайн-сервіс звітності Liga:REPORT – це сучасно, зручно та безпечно для компаній усіх форм власності. Зручна система ПДВ, розумні підказки, безпечна робота з контрагентами, звірка з ЄРПН, доступ до актуальних вебінарів – комплексна професійна підтримка бухгалтерів від ЛІГА:ЗАКОН.

Стежте за нашими новинами на ФБ-сторінці Liga:REPORT

 • Категорії новин
 • Останні новини
 • Будьте в курсі