Онлайн-сервіс Liga:REPORT – повний спектр можливостей для платників ПДВ

Провідні українські компанії все частіше надають перевагу онлайн-сервісу Liga:REPORT. Чим же він відрізняється від звичних сервісів звітності?

Одна з переваг Liga:REPORT – неймовірно зручна робота з ПН та РК. Сьогодні для платників ПДВ у сервісі Liga:REPORT є усе необхідне, і навіть більше – запити СЕА ПДВ; звірка з ЄРПН; зведена ПН; масова відправка ПН/РК; імпорт та експорт з облікових систем; автозаповнення форм; перевірка змін реквізитів контрагентів з ЄДР; обмін ПН/РК з контрагентами; алгоритми заповнення звітності.

Причому працювати з ПН та РК у сервісі можуть не лише користувачі, які придбали пакет для юросіб-платників ПДВ, а й ФОПи без жодних доплат.

 1. Архів за лічені хвилини. Архів ПН/РК формується за декілька хвилин. Після цього вам надходить пуш-повідомлення у сервісі та лист на пошту з активним посиланням для скачування архіву. Вам не потрібно встановлювати додаткові бази даних для зберігання архіву документів – усі документи доступні в самому сервісі.
 2. Зведена ПН. Зручно формувати зведену податкову накладну на підставі вхідних податкових накладних. Це відбувається у декілька кліків.
 3. Звірка з ЄРПН. Ви можете звіряти зареєстровані ПН/РК з ПН/РК в ЄРПН за кількістю та сумою ПДВ. Якщо під час звірки система виявить нестачу витягу на певну дату, система автоматично створить та надішле запит до ЄРПН на отримання Витягу в кілька кліків.
 4. Автозаповнення. На сторінці «Реєстрація ПН/РК» інформація щодо дати реєстрації вхідних ПН/РК в ЄРПН заповнюється автоматично на підставі даних з Витягу з Єдиного реєстру податкових накладних.
 5. Перевірка контрагентів. Завдяки інтеграції сервісу з ContrAgent, ви можете перевірити актуальність ІПН своїх контрагентів-платників ПДВ на момент відправлення документа для реєстрації в ДФС.
 6. Документообіг. Ви можете надсилати будь-які документи з квитанціями, зокрема ПН/РК, через модуль «Обмін документами» й отримувати повідомлення про доставку та прочитання документа отримувачем і включати документи до реєстру звітних документів.
 7. Імпорт. Ви можете імпортувати з облікових систем непідписані ПН/РК та інші документи до сервісу. Також є можливість створювати копії ПН/РК для повторного подання до контролюючих органів.
 8. Декларація. На підставі даних на сторінці «Реєстрація ПН/РК» ви можете створювати Декларацію з ПДВ за відповідний звітний період.
 9. Експорт. На сторінці «Реєстрація ПН/РК» передбачено можливість експорту документів ПН/РК у таблицю Excel, xml, pdf.
 10. Масова перевірка ПН/РК, АН/РК, ТТН на наявність помилок.

Зайдіть у розділ Реєстрація ПН/РК або Реєстрація АН/РК, оберіть податкові накладні, що потребують перевірки, та натисніть на кнопку Перевірити.

Система перевірить документи на наявність помилок та/або незаповнених полів та видасть вам перелік документів, де вони виявлені.

Посилання на такі документи активні – ви можете окремо зайти у кожен з них, щоб внести свої корективи.

 1. Створення РК з АН.

 12. Консолідація Декларації з ПДВ. Автоматичне заповнення полів декларації з додатків, автоматичне заповнення полів додатків з накладних і РК, камеральні перевірки.

 

(!) А зараз невеличкий анонс. Враховуючи побажання бухгалтерів, вже з серпня планується впровадити сервіс контролю ризиків блокування податкової накладної.  Ще перед поданням ПН до ЄРПН ви будете попереджені про ймовірність її блокування.

___

Переглянути роботу з ПН у сервісі Liga:REPORT, а також дізнатися про актуальні питання, що виникають під час роботи з ПДВ, можна, переглянувши запис вебінару на нашому сайті.

__

Лише до 22 липня з нагоди Дня бухгалтера діє зіркова пропозиція – Liga:REPORT та інші корисні бухгалтерські сервіси від ЛІГА:ЗАКОН з космічною знижкою.

Долучайтесь до Акції та отримуйте улюблені бухгалтерські продукти ЛІГА:ЗАКОН зі знижкою та отримуйте подарунки!

Дізнатися більше 

 

 

Корисна стаття?

Раді, що допомогли вам. Підпишіться на електронну розсилку новин з питань звітності. Ми не турбуватимемо вас частіше, ніж раз на 2 тижні.

Напишіть нам чому так сталося. Ми спробуємо вам допомогти.