Миттєвий обмін документами відтепер у Liga:REPORT!

06.08.2018, 11:12

Оголошуємо про початок стратегічного партнерства онлайн-сервісу звітності Liga:REPORT та сервісу миттєвого обміну документами онлайн «Вчасно». Ми об’єднуємося задля того, щоб максимально відповідати потребам бізнесу та об’єднати в одному сервісі усе, що необхідно для ефективної роботи в сучасних умовах.

Відтепер у сервісі Liga:REPORT буде розміщений окремий модуль ЕДО «Вчасно», через який бухгалтери та підприємці зможуть швидко та без обмежень підписувати, отримувати та зберігати документи в електронному вигляді.  Відправка перших 50 документів для клієнтів сервісу Liga:REPORT буде безкоштовною. Надалі купуйте будь-яку кількість документів і отримайте в подарунок стільки ж бонусних документів*

Користувачі ЕДО «Вчасно» також зможуть миттєво перейти до сервісу Liga:REPORT для подання звітів до усіх держорганів, реєстрації ПН/РК та використання інших можливостей сервісу. Для них діятимуть спеціальні умови на придбання сервісу.

ДЕТАЛІ

Це лише перший етап партнерства. Liga:REPORT та «Вчасно» продовжують співпрацювати, розробляючи нові рішення для наших користувачів. Стежте за нашими новинами, вже невдовзі на вас чекають нові сюрпризи.

ЕДО «Вчасно» – це простий та швидкий сервіс електронного документообігу з контрагентами. Завдяки сервісу користувачі можуть: завантажувати, підписувати, отримувати та надсилати (або відхиляти) документи, коментувати їх, зберігати підписані документи на локальному комп’ютері або сервері. Сервіс, що збереже ваш час і гроші для компаній та підприємців.

Онлайн-сервіс звітності Liga:REPORT – сучасно, зручно та безпечно для компаній усіх форм власності. Зручна система ПДВ, розумні підказки, безпечна робота з контрагентами, звірка з ЄРПН, доступ до актуальних вебінарів – комплексна професійна підтримка бухгалтерів від ЛІГА:ЗАКОН.

 

* Бонусні документи дійсні протягом 3-х місяців та використовуються в першу чергу.

 

Корисна стаття?

Раді, що допомогли вам. Підпишіться на електронну розсилку новин з питань звітності. Ми не турбуватимемо вас частіше, ніж раз на 2 тижні.

Напишіть нам чому так сталося. Ми спробуємо вам допомогти.