Подання та зберігання електронної звітності, реєстрація ПН

Report
Більше ніж звітність!

ЗДАТИ ЗВІТ БЕЗКОШТОВНО

* на тестовій основі

Скористайтесь перевагами сервісу REPORT.
Безкоштовно* протягом 30 днів

Вхід в систему

Скористайтесь перевагами REPORT

Спробуйте безкоштовно* протягом 30 днів

СПРОБУВАТИ

* на тестовій основі

Report - зручний сервіс для здачі податкової звітності

Фінансова звітність підприємства

Звітність підприємства часто буває причиною головного болю як бухгалтера, так і керівника, особливо, якщо підприємець веде бухгалтерію самотужки. Сам процес подачі та необхідність відстоювати довжелезні черги для подачі звітності залишає мало приємних спогадів.

На щастя, процес впровадження електронної звітності в Україні розвивається швидкими темпами.

 

Електронна подача документів

Впровадження електронної звітності стало можливим завдяки використанню електронного цифрового підпису (ЕЦП). Фінансова звітність, подана за допомогою онлайн-сервісу, цілком еквівалентна паперовій. Згідно зі ст. 6 ЗУ «Про електронні документи та електронний документообіг», електронний документ, підписаний ЕЦП прирівнюється до паперового оригіналу з підписом і печаткою.

 

Зручна платформа для електронної звітності

Сьогодні в Україні доступні кілька платформ, за допомогою яких можна подати електронну звітність у контролюючі органи. При виборі сервісу, важливо звернути увагу на кілька моментів:

  • зручність роботи із онлайн-сервісом під час складання фінансової звітності;
  • дотримання безпеки передачі даних;
  • відповідність використовуваних форм подачі формату, встановленому контролюючими органами;
  • можливість інтеграції із різними операційними системами.

 

На сьогодні усім цим вимогам відповідає наш сервіс електронної подачі документів Report

 

Переваги сервісу Report

За допомогою Репорт реєстрація податкових накладних, подача фінансової звітності, стане простим, зручним і зрозумілим процесом. Ви легко можете почати працювати, оскільки Репорт працює із усіма операційними системами, так що немає необхідності витрачати час на встановлення додаткового програмного забезпечення.

Сервіс сертифікований, що гарантує Вам безпеку і надійність при роботі із даними. Функції збереження даних дозволяють відновити навіть втрачену через збої Інтернет-зв’язку інформацію.

Простий, зручний та функціональний інтерфейс інтуїтивно зрозумілий, тому ви можете починати працювати без додаткового навчання, а в разі виникнення питань до ваших послуг довідка та наші фахівці.

 

Податкова звітність - оновлення

Податкова звітність доволі часто оновлюється, як і формат її подачі. Не завжди за цим легко слідкувати, навіть професійному бухгалтеру. Всі форми подачі звітності, з якими Ви працюєте в сервісі Репорт, оновлюються автоматично та ідентичні затвердженим контролюючими органами.

 

Використовуючи онлайн-платформу подання звітності в електронному вигляді Репорт, Ви можете адмініструвати ПДВ, реєструвати податкові накладні та коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, використовувати функції автоматичної перевірки та масового підписання звітності, що значно полегшать життя керівнику та підприємцю. Календар здачі звітності підприємства із функцією нагадування забезпечить дотримання строків подачі та позбавить необхідності додатково спілкуватися із податковою.

Відправлення...

На сервері сталася помилка.

Повідомлення отримане

Втілимо Ваші побажання

щодо вдосконалення сервісу REPORT!

0 800 21 01 03

 - З НАМИ НАДІЙНО!

Про REPORT

Корисне

Питання-

Відповіді

Ціни

Як працювати

з REPORT

© Інформаційне агентство "ЛІГА:ЗАКОН" 2010. © ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2007. © ТОВ "Інформаційно-аналітичний центр "ЛІГА", 1991. Всі права на матеріали, розміщені на сторінці, охороняються законодавством України. Повному або частковому передрукуванні матеріалів, розміщених на цій сторінці, можливо тільки з письмового дозволу ТОВ «ЛІГА:ЗАКОН», при цьому гіперпосилання (hyperlink) на цю сторінку є обов'язковим. Для ілюстрування матеріалів і створення рекламних макетів використовуються фотозображення і ілюстрації Getty Images